reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aku bezdratovu mys s dosahom min 5 metrov?

Megin (3)|11.7.2006 14:43
Mys ma sluzit ako sekundarna - dialkove ovladanie pri pozerani DivX filmov cez TV-out. Preto co najlacnejsia. Niektore maju tusim IR technologiu prenosu a dalsiu skupinu som videl s 2,4 GHz komunikaciou medzi mysou a dokovacou zakladnou. Malokde sa na nete v popisoch udava dosah v metroch. Takze som z toho jasny!
Limoto (162)|11.7.2006 15:32
[QUOTE=Megin]Mys ma sluzit ako sekundarna - dialkove ovladanie pri pozerani DivX filmov cez TV-out. Preto co najlacnejsia. Niektore maju tusim IR technologiu prenosu a dalsiu skupinu som videl s 2,4 GHz komunikaciou medzi mysou a dokovacou zakladnou. Malokde sa na nete v popisoch udava dosah v metroch. Takze som z toho jasny![/QUOTE]chtělo by to asi nějakou bluetooth myš, při použití obyčejnýho adaptéru dosah až 10m a při použití lepšího i 100m
Zdeněk Eisenhammer (13)|11.7.2006 16:48
Nedávno jsem koupil MS Wireless Optical Mouse 2.0A a dosah má velmi dobrý, odhadem tak 6 metrů (na větší vzdálenost jsem ji nezkoušel). V OEM verzi je za výbornou cenu.
Abel (97)|11.7.2006 23:55
[QUOTE=Limoto] a při použití lepšího i 100m[/QUOTE]

hm, tak to musí být hrozně užitečný feature mít myš, která zvládne dosah 100 metrů :).

ale zase na druhou stranu by nemuselo být špatné to zapojit třeba sousedovi do kompu a pak mu tou myší znepříjemňovat práci :).

ale ne, vážně. co se týče dosahu, tak bych jednoznačně volil nějakou bluetooth myšku, navíc je tam obrovská výhoda že myš může být kdekoliv a směřovat kamkoliv a mezi myší a příjmačem může být téměř cokoliv...