Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 42

Téma: Víkendová diskuze: Hrajete hry?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

s pribyvajicim vekem cim dal tim mene,pouze me jeste trosicku bavej zavodni hry ,GRID ,Flatout 2 apod-jinak jezdim TRACKMANII,ta me zatim po roce hrani jeste neomrzela
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    s pribyvajicim vekem cim dal tim mene
    Neni vekem, ale kvalitou dnesnich her Hype baby, hype

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Bylo to asi to, kvůli čemu jsem se vlastně naučil počítač spouštět. A spustit PC, kde nejela baterka biosu a musel se díky tomu nastavovat typ disku atd. Následně spustit v ms-dos NC, potom qbasic a nakonec nibbles nebo gorrillas (kde jsou ty časy?). Později přibyl prehistorik 1 a prince of persia-tyto hry si zahraji i dnes a občas i transport tycoon. Novější hry, spíš když jsme u kamoša a hrajem proti sobě např. flatout atd., ale to je tak 2x za rok... Ještě jsem v průběhu let vyjel mafii a nějaký straegie, ale nic z toho mi dlouho nevydrželo.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Kdysi dávno jsem hrával hodně (kolem 6h denně).
    Teď mě třeba nějaká hra zaujme, hraju ji (a často i bohužel dohraju za) dva dny a pak nemám 3 měsíce na žádnou další náladu.

Čím jsem starší, tím "jednodušší" hry hraju. RPG a RTS jsem přestal hrát už dávno, je to na jedno brdo.

Naposled jsem vlastně hrál Pet Society a Wampire Wars na facebooku
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 11-06-2010 v 19:39

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Hraju hlavně na PC, občas na mobilu a nebo na strarym dobrym Gameboyi AdvanceSP.
    A hraju hlavně závodní, FPS a letecký (i když tich moc neni) hry.
    Her mam dost, něco kolem 40 kousků. A nejčastěji hraju CoD4 multi, potom si někdy zahraju Counter Strike, CoD2, NFS Undercover, Colin McRae 04 a 05 a DIRT, Flatouty a Crisis.
    Ale nejlepší hry jsou Tom Clancys H.A.W.K., TC Rainbow Six 2, NFS Underground2, PURE a ze všech nejlepší Mafie.
    U kompu strávim cca 4 hodiny a hraní zabírá tak 2.5 hoďky.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Jasně že pařím gamesy,nemám vyhraněný herní žánr,ale záleží jen na tom,jestli mě daná gamesa chytne,a potom pařim a pařim a pařim.A vůbec mi nevadí že věkově už jsem jinde.....
    A co že teď hraju....Splinte Cell Conviction,Assasin Creed II,a zase Fifu když začalo to MS....

MB: Gigabyte GA-MA74GM S2H
    CPU: AMD AthlonX2 4400+ 2*2.3ghz (2*2.7 ghz)
    Ram: 4 gb DDR2 Zepellin,800mhz,cl5
    GK: Sapphire Radeon 4670 ,Pasive Cooling
    HDD: Western Digital Green Edicion 640 gb
    Zdroj: Fortron 350w

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Len co mi skonci skuskove poskladam po 5 rokoch novy stroj. Prva vec co si pustim bude Just cause 2 ale da sa povedat ze za tie 3-4 roky mam poriadne manko. Par dobrych hier vyslo co stoja zato si zharat napr. fallout 3, riddick, Star wars unleashed, dragon age, nfs, gta4 - nevravim ze su to najlepsie hry ale predosle diely vacsiny z nich som mal rad tak uvidime co s nimi urobila doba.

Občasný diskutér Avatar uživatele Japkoslav
    Registrace
    Nov 2007

Hraju hry převážně na pc občas i na nintendu DSi XL. Žánry mám rád v podstatě všechny kromě sportů typu fifa, nhl atd.. to už mi nic neříká.
    Aktuálně se věnuju League of Legends, Lord of The Rings Online, Battlefield Bad Company 2, Splinter Cell Convition a Deus Ex1.

PS. Počítačové hry už hraju 18 let :-D

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

posledne co jsem hral jsem se hecnul, ze do laborky nebudu davat porad jenom screenshoty z menu a prvniho levelu a dal jsem outro z X-com Apocalypse...

jinak absolutne neni cas. kdyz uz neco hraju, tak pres dosbox, jedina win hra co obcas zaparim kdyz je cas je NFS - PU a napada me, ze by pres prazdniny mohl byt cas na BG...

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Hram ale menej ako kedysi. Nove tituly ma nevedia nadchnut. Grafika vylepsena ale hratelnost nulova. Napr. FarCry2 je po dlhej dobe hra, ktoru som nedohral. Totalny blud. Co robi hru hrou je hlavne multiplayer. Ziadne skriptovanie a tupost protivnika.
    Strategia prichodom 3D zomrela. Stare zlate casy C&C, Transport Tyconn, Rialroad Tycoon, Ceasar, Settlers, AoEII, SimCity. Dnes sa na to ziadna strategia nechyta.

pokles kvality je vseobecny nielen v hrach. 3D a fullHD neurobi z braku poriadny film a takysto PhysX a jeho efekty neurobia hru hratelnou.

Ak mam chvilu cas tak si trochu zahram AoE II Conquerors alebo Railroad Tycoon alebo znovu prejdem Medal na max. obtiaznost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Já osobně mám rád hry s příběhem, dlouhou herní dobou a kvalitním zpracováním.

Bohužel, dnes již moc her není schopno kombinaci splnit ve všech třech bodech...

Ale když se najdou vyjímky, tak si rád zahraji, ale zatím jsme nehrál víc než 18 hodin denně.

Jsou však hry, které pro mě neskončili...např. NFS Shift mě baví stále a stále...a stále s Corolou .

Jinak opravdu je pro mě dost her zklamáním, po dohrání SC Conviction jsme si uvědomil, co jsme to vlastně hrál...hru která si zaslouží hodnocení tak maximálně 5/10, a čerpá jen ze slávy jména svých předchůdců...a ještě k tomu tak stupidní ochrana.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Hrajete hry?
    Občas ano. Nikdy jsem se nepovažoval za hráče, ale nebudu tvrdit, že jsem si v dobách svých začátků s PC také nezablbnul. Dokonce se mi teď vybavilo, že jsem měl na disku IBM DOS + hromadu *.arj archivů. Ano ano, je to už nějaký ten pátek :-).

Jakou platformu preferujete? Jsou vám bližší konzole či dokonce notebooky, nebo raději hrajete tradičně na stolním PC?
    Konzole mi k srdci nepřirostly, herní notebook je termín, který pobaví. Takže PC.

Jaký žánr preferujete, jakou hru jste si naposledy nejvíce užili? A na jakém „železu“ vlastně hrajete?
    Preferuji kvalitní strategie a když je nálada a čas, tak si rád na někoho vystřelím.

Ze žánru FPS je to u mne jednoduché. CS:S je snad jediná hra, kterou mám na disku neustále (ač jí spustím 2-3x za měsíc). Abych pravdu řekl, musí mne hra zaujmout, abych si jí vůbec nainstaloval (informace včetně ukázek mám od kamaráda, který hráč je). Když jí spustím, většinou jí po pár minutách odinstaluji. Jednou za několik let odehraji hru dokonce a tou byla nedávno hra Crysis, která mne opravdu vzala. Ze strategií mne před několika lety zaujal jako poslední C&C Zero Hour. Před lety mne vzal StarCraft, což je pro mne pojem dodnes a díky tomu jsem zkusil zažádat o betu StarCraftu II a měl jsem štestí. Nicméně ne čas. Za měsíc jsem jej již nainstaloval, spustil zkušební misi a kouknul na jednotky budovy apod. :-). K ničemu dalšímu jsem se zatím nedostal. Nicméně mám pocit, že po velmi dlouhé době přijde na trh propracovaná a kvalitní strategie, na kterou si čas najdu.

Když nad tím tak přemýšlím, tak jsem si uvědomuji, že nejvíce času trávím u her, které spustím na odreagování... KnetWalk, KBreakOut a KPatience (hry pro KDE4). V tom případě bych měl ještě doplnit, že také občas hraji na notebooku na cestách :-).

"Železo" (hrozný termín) jsem celá léta hodně obměňoval a honil se za výkonem. Nějakou dobu mám Phenom X3 720 a GTX 260 a zatím necítím potřebu vyššího výkonu.

Neregistrovaný

Hic jak v pr.eli je dnes! No, tak hry samozřejmě hraji. Problémy v tomto státě se akorát kupí, a tak jsem místy rád, že jsem vůbec živ, takže s časem to není nijak slavné. Z posledních her je TOP Mass Effect 2, Bad Company, Metro celkově obdivuji. Srdcovka je Max Payne, Fahrenheit, Alone in the Dark 5, Condemned, dobrý je i TRA. Hlavní je technika...plátno a sloupy, jinak to nemá cenu. Myslím, že už je dnes na to doba. GTA: San Andreas dobré jako kulisa při návštěvě, COD: MW2 byla good hra. Je toho víc, ale většina her je na nic. A doba dělá své.

Starousedlík SHW Avatar uživatele john
    Registrace
    Feb 2007

kyodai, sokoban, sudoku... ty nove uz nejsou pro me...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od littleon Zobrazit příspěvek
    "Železo" (hrozný termín)
    Souhlas, kdo tohle poslal dal musel bejt jooo pan inzenyr

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  2. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  3. Víkendová diskuze: Hrajete si s Windows 8?
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 18:47
  4. Víkendová diskuze: Sledujete ZOH?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 20:54
  5. Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 54
    Poslední příspěvek: 03-11-2008, 21:23