reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW25 - don-olaj: 1

don-olaj (29)|19.6.2010 23:01
Kolik času zabrala tvorba: asi 4 - 5 dní +-
Pointa wallpaperu: aby byl možný výkon, mělo by být i dobré chlazení... Proto jeden "hliníkový - termoskový" panák s tekutým dusíkem... a ostatni jako zelená + logo AMD

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: logo amd
Tutorial: ne

Další komentář: Všichni co sem dávají tapety tak to "lepí" z fotek nebo obrázků ... (jestli jsem přehlídl něco "ručního" tak se tímto omlouvám..)... a to mě celkem štve, protože si myslím, že když je takováhle odměna, tak by měla být k vidění slušně odvedená a hlavně vlastní práce... Tak jsem sedl s blendru a začal jsem něco dělat až z toho vylezlo tohle... a aby jsem s tímto neměl dole plno komentářů typu že nějdo neumí ve 3d tak s blenderem dělám asi měsíc a půl... ..



....Snažil jsem se to udělat decentní aby to nebylo přeplácané a aby to prostě na monitoru vypadalo dobře... no a myslím, že se povedlo... jenom jedna věc, kterou si nejsem úplně jistej je ten kouř, který přiznávám že není nejlepsí...
tapeta_3verze.jpg
don-olaj (29)|19.6.2010 23:03
Teď koukám na tu "podlahu" že se mi tam docela ošklivě rozlezly pixely, ale není to moc vidět, když tomu člověk nevěnuje pozornost... tak doufám že to nebude vadit... protože na úpravu je už pozdě
amd.jpg .jpg
lemplik (182)|20.6.2010 19:04
no napad s tou zelenou je fakt dobry, ale to provedeni se mi nelibi. Ty sklenicky nevypadaji ze skla. Dale by to chtelo zmenit lom svetla u kapaliny a skla. A scenu doporucuji nasvitit vice svetelnymi zdroji, na skle to pak bude delat pekne odrazy. Blender bohuzel neznam, jinak bych se pokusil poradit s nastavenim, ale sklenice bych si predstavoval nejak takhle - http://img267.imageshack.us/img267/2218/sklenice.jpg

Doporucuji prepracovat a nahodit znovu (muzete prihlasit az 3 wallpapery).

tady je treba neco o skle pro blender : http://en.wikibooks.org/wiki/Blender_3D:_Noob_to_Pro/Every_Material_Known_to_Man/Glass
don-olaj (29)|20.6.2010 20:26
No, rád bych na tom ještě zapracoval, ale už bych to stejně asi nemohl "přenahrát" na tuhle fotku a další "pozici" si zabírat nechci, protože bych ještě něco rád udělal... Jinak děkuju za připomínku.. Ono, jsem rád že jsem to sklo udělal alespoň takhle.. :)
Royi (4)|14.7.2010 20:07
Skvělý nápad, horší provedení. Ale potěšila mě originalita :) Jen tak dál
don-olaj (29)|14.7.2010 20:24
Diky :) ... začínám v tom tak to není úplně ono... ale i tak děkuju.. doufam ze das hlas :)