Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 39

Téma: Notebook v ceně 12 500 - 15 000 Kč

Občasný diskutér Avatar uživatele pitrisek.dubi
    Registrace
    Jan 2008

Primární požadavky: vysoký výkon - odolnost,tichý chod

Preferovaní výrobci: maxim 16 000,- s DPH

Další komentář: Jak je to s dnešními ACERY? Prý se polepšily?
    Naposledy upraveno uživatelem pitrisek.dubi: 22-06-2010 v 17:27
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

A jakou uhlopricku ?

vysoky vykon ... jakom CPU, nebo chces i vykonnou grafiku ? (ono se pri te cene teda moc vykouzlit neda)

Registrace
    Jan 2008

Nějakou 15", grafku zvlášť-ne integrovanou,intel i 3. Dříve si stěžovali na ACERY ale dnes mi říkají lidi, že se prý polepšili a naopak jsou to jedny z nejlepších noťasů... tak nevim...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pitrisek.dubi Zobrazit příspěvek
    Nějakou 15", grafku zvlášť-ne integrovanou,intel i 3. Dříve si stěžovali na ACERY ale dnes mi říkají lidi, že se prý polepšili a naopak jsou to jedny z nejlepších noťasů... tak nevim...
    Tak mozna se polepsily, ale servis zustava porad na velmi podprumerne urovni ... svoje penize bych teda do Aceru neinvestoval.

+teda na i3 s neintegrovanou grafikou budes muset aspok litr pridat ...

HP ProBook 4520s - dobra klavesnice, plastova konstrukce, hlucnejsi vetracek
    Lenovo G560A3 -tissi, konstrukce porad plast (za tu cenu ale nic lepsiho cekat nemuzes)
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 22-06-2010 v 18:19

Registrace
    Jan 2008

díky, kouknu a kdybych ještě něco vyšťourala optám se.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No já jsem slyšel na acery timelinex takovou chválu, že bych skoro je začal i doporučovat - i servis se prej zlešil. A co brácha zažil se servisem HP (ale paviliony - ty se posílaj do polska a je to hrůza, probooky se servisujou tady a je to Ok), tak to už bylo skoro jako acer... no zas tak hrozný ne :-) ale stejně....
    Jinak salamandrův výběr bych schválil, probooky jsou dobrý. Pak ještě možná thinkpad SL, kterej z nich bude mít nejbytelnější konstrukci, nejlepší klávesnici, pokud oželíš numeriku, ale nejhorší výkonnostní parametry.

Registrace
    Jan 2008
    Naposledy upraveno uživatelem pitrisek.dubi: 22-06-2010 v 20:19

Nováček Avatar uživatele kloboukB52
    Registrace
    Dec 2009

Od Toshiby bych zrazoval, měl jsem problémy už asi po 4 měsících, servis příšernej. U Asusu bych si dal bacha, jestli už vyladili chlazení? Každopádně pod něj notebook cooler.

Registrace
    Jan 2008

těd jsem narazila ještě na tento http://www.alza.cz/msi-cx620-009xcz-d156160.htm
    http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g560-d154093.htm poraďte mi něco prosíííím

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

MSI bych nebral, pověst má ještě horší než acer.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    MSI bych nebral, pověst má ještě horší než acer.

NO VYMI DÁVÁTE. Tak který?
    LENOVO IDEAPAD G560 co tento? http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g560-d154093.htm
    Naposledy upraveno uživatelem pitrisek.dubi: 24-06-2010 v 21:23

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

Osobne mam notebook Toshiba uz neco kolem 8mi mesicu a problem zadny. Takze bych je neodsuzoval. Rekl bych, ze Toshiba patri ke stredni tride.

Ohledne nabizenych notebooku. Je celkem tezke nejaky doporucit, kdyz neni znam ucel (pouze bezna prace nebo i multimedia a nebo dokonce hry?). Vzhledem k tomu, ze temer vsechny jsou postaveny na Core i3, tak bych je seradil podle vykonu graficke karty. To je asi druhy celkem dulezity faktor pri vyberu notebooku, protoze na rozdil od klasickeho PC ji v notebooku nelze vymenit nebo dokoupit. HDD i RAM se daji vymenit takze to bych ponechal trochu stranou.

Razeno od nejsilnejsi grafiky (zdroj www.notebookcheck.net):
    TOSHIBA Satellite L555-11U - ovsem pozor je to bazarovy kus a grafika musi obsluhovat vyssi rozliseni na 17" obrazovce (to muze byt problem u 3D her)
    MSI CX620-009XCZ - pozor notebook neni dodavam s operacnim systemem, pri pouziti Linuxu by to ale nebyl problem, distribuce OS Linux jsou zdarma (legalni download z internetu)
    TOSHIBA Satellite L505-13D - zda se mi jako nejlepe vyvazeny model
    ASUS PRO5DID-SX128V - jediny postaven na starsim Core 2 Duo
    LENOVO IDEAPAD G560 - o fous lepsi procesor nez ostatni modely, ale zase mensi HDD, grafika uz je z nizsi tridy
    HP ProBook 4520s - absolutne nejhorsi grafika, jeste horsi nez u Lenovo i tak je ale lepsi nez casto pouzivany Intel GMA HD nebo GMA 4500M, navic OS je "jen" Linux, male pozitivum je rychlejsi HDD (7 200 otacek oproti 5 400 u ostatnich modelu)

Poradi neni uplne zavazne je to spis odhadovany vykon grafickeho cipu ve 3D hrach. U notebooku je objektivni srovnani temer nemozne.

Registrace
    Jan 2008

TOSHIBA Satellite L505-13D, TAK ASI TO ROZHODNE TENTO , MÁ I os, brašna není k zahození. a značka bude snad spolehlivá, nevíte jak je to s hlučností?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No nevim, kupovat ntb jen se stovkovou síťovkou.... Až tam budeš chtít něco nakopírovat, tak spláčeš nad vejdělkem....

A neřvi na nás :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

Mam starsi model rady L505 s Core 2 Duo a pri bezne praci jen slabe sumi ... ani si toho clovek nevsimne. HDD je take tichy. Pouze pri narocne praci (3D atp.) se vetrak roztoci na vyssi obratky a je slyset. Neni to nic fatalniho a pokud to neni dlouhodobe 100% vytizeni, tak se po chvili vetrak opet vrati na asi 40% obratky a tichy chod. Je nutne jen dostat to teplo ven pruduchem na leve strane notebooku.

EDIT: Na Internet je 100 megabit az moc a po domaci siti jsem kopiroval nekolik slozek o celkove velikosti asi 150 GB a nebylo to zase tak hrozne. Jen jsem se trochu zacetl do jednoho clanku na internetu a ani jsem si nevsiml, ze uz je kopirovani hotove. Uznavam, ze pokud bych byl v casove tisni, tak bych asi pocital kazdou sekundu, ale jak rikam zalezi na nasazeni notebooku. Pro beznou cinnost je to dostacujici.

EDIT 2: Omlouvam se, ale udelal jsem chybu pri serazovani tech notebooku. Kdyz jsem rekl, ze je to podle grafiky, tak by Asus mel byt nad Toshibou. GT320 je o trochu silnejsi nez HD5145. Tak, jak jsem to seradil, jsem subjektivne zohlednil i vliv CPU.
    Naposledy upraveno uživatelem Frey: 24-06-2010 v 23:12

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26