reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladače pro: Go 7400 na HP DV6000

Dash (60)|22.6.2010 22:31
Ahoj všem, sestře se nedávno vy... můj bývalý komp a jelikož se jednalo o cca 10 let staré železo, šlo rovnou do železa. Sehnal jsem za super peníze HP DV6000 ve výborném stavu, super kup, veškerá spokojenost s tímto kouskem. Nicméně nemám moc zkušeností s ovladači pro notebooky, jelikož to tak vypadá, musí být certifikovány přímo výrobcem notebooku. Alespoň tedy pokaždé, když jsem se snažil nainstalovat nějaké NV drivery pro go7400, notebook instalaci odmítl a nainstalovat mi jde pouze ten jeden asi 3 roky starý driver co je na stránkách HP k tomuto notebooku přiřazený. Oficiální go7400 drivery jsou však o několik řad dále.

K běžnému provozu by to asi bylo jedno, vše běží jak má. Na dovolenou jsme si však na notebook chtěl hodit nějakou oddechovku na večery, kdyby náhodou pršelo nebo tak něco .... klasika na dovolené :DD
Tak třeba simsy nebo tak.... něco lážo plážo ....

Tak se pídím po nějakých slušných driverech, na kterých by se dalo i něco nenáročného utahat ....

Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Georginek (2957)|22.6.2010 22:35
Stranky NVIDIA.Musi to jit. Tohle je na Xp

Kdyz to hodi nejakej blabol o certifikaci, ci podepsani ovladace, ignoruj to a dej POKRACOVAT.
Dash (60)|24.6.2010 18:50
[quote=Georginek;383676]Stranky NVIDIA.Musi to jit. Tohle je na Xp

Kdyz to hodi nejakej blabol o certifikaci, ci podepsani ovladace, ignoruj to a dej POKRACOVAT.[/quote]

Bohužel oficiální stránky jsem zkoušel jako první. Poslední je zde nějaká beta z r.2009 a jiné jsem zde nenašel ani v historii. Jo ty co mi zde odkazujete, to jsou ony, jen ve verzi pro XP. Potřeboval bych na Visty/win7 32bit. Tyto poslední co mi to vyhodilo nic s licencí nehlásily, jsou whql, ale bohžel neproběhla instalace v pořádku ... ve zhruba 3/4 chce systém restartovat a po restartování už se nic neděje a systém jede na defaultu...
kevin00 (10238)|24.6.2010 20:37
Máš nějaký důvod laborovat s drivery ? S původními drivery se chovala graf. karta nekorektně ?
Dash (60)|25.6.2010 11:40
[quote=kevin00;384121]Máš nějaký důvod laborovat s drivery ? S původními drivery se chovala graf. karta nekorektně ?[/quote]

Důvody jsem popsal v založení diskuze. Počítám, že první možné drivery vydané spolu s uvedením notebooku, nebudou tolik odladěné pro 3D aplikace , jako ty o rok a půl novější.

Nemíním na tomto notebooku hrát nějaké super hry, ani to není potřeba. Od toho mam nadmíru výkonný desktop. Ale beru ho na dovolenou a tak jsme si říkal, že bych tam na něm mohl krom filmů, hudby a házení fotek z fotoaparátu také semtam něco zahrát. Kéž by bylo teda počasí takové abych se k tomu ani nedostal .......

Jak jsme řekl, vše funguje dobře, jen jsem zjišťoval na netu co se týče ovlivnění výkonu ve 3d a rozdíly tam jsou.