Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: XP nevidí druhý monitor (adaptér)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zdravím. Máte někdo návrh jak přesvědčit WinXP aby mi umožnil zobrazování na dvou výstupních zařízeních? Grafická karta Gigabyte 7900GT (GV-NX79T256DP-RH) v desce Gigabyte GA-965P-DS4. Nedávno jsem chtěl připojit na kartu druhý monitor a vůbec jsem nepochodil. V ovládacích panelech se hlásí jen jeden adaptér, ve zobrazení jen jeden monitor. Žádné další nedoinstalované zařízení nepřebývá. Nepomohla ani čistá instalace s posledními ovladači, vše stále stejné. Pokud připojím monitor fyzicky na druhé DVI, po restartu je normálně použitelný, nicméně dva výstupy zároveň, nebo přepnutí za chodu se mi nepodařilo rozchodit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

máš připojené oba monitory najednou?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Když jsem, to udělal, nic se nastalo.Nepomohl ani restart.navíc bych řekl, že by měly být v systému vidět dva grafické adaptéry? Což se neděje. Kartu mám už delší dobu, ale jelikož normálně používám jen jeden monitor, nikdy dřív mě nenapadlo něco takového hledat. Jediné co mě napadlo jako možná příčina byla podpora dual link, kdy by přes oba výstupy mohl být zapojen jen jeden monitor. Nevím jak se potom grafický adaptér hlásí do systému.

Podobná témata

1. Monitory: Rozdělení výkonu pc na druhý monitor
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-08-2013, 15:49
  2. Monitor nevidi PC
    Od Fakur v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-03-2013, 16:12
  3. Radeony: Jak odeslat okno na druhy monitor?
    Od homi v sekci Grafické karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 10:44
  4. Víkendová diskuze: Druhý monitor k notebooku
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 03-01-2010, 17:37
  5. LCD: Blika druhy monitor
    Od jook v sekci Monitory
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 12-10-2007, 16:24