reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

multifunkční tiskárna

wojmirek (173)|2.7.2010 09:46
Dobrý den , mám novou multifunkční tiskárnu EPSON Stylus Photo PX710W a zároveň dva problémy . Když jsem chtěl zkusit skener tak mi to na LCD displeji tiskárny napsalo : '' Chyba komunikace. Zkontrolujte, zda je počítač připojen a potom akci opakujte. '' - vše bylo zapojeno ( navíc tisknout obyč. papír A4 mi šlo ) , ale je dosti možné že byl problém při instalaci sw ke skeneru .Hned při instalaci mi to vyhodilo nějaké chyby něco kvůli nějakým souborům nebo tak něco , tak jsem dal přeskočit ( může to být tím ? ) . Když spustím ten software v PC napíše mi to chybu : '' EPSON Scan nelze spustit. Použijte prosím Pomoc při problémech - dočetl jsem se tam že nelze spustit aplikaci Epson Scan, pokud skener není zapnutý. Před spuštěním aplikace Epson Scan musí být skener zapnutý. Jenže nevím jak , zapnu tiskárnu > na LCD vyberu sken > Sken do PC > Připojení USB > a teď to vyhodí tu chybu kterou jsem zmiňoval na začátku . Může mi někdo zkušený poradit prosím . Díky

Druhý problém : Potisk CD/DVD - paměťovou kartu nemám takže jsem zkoušel vytvořit design CD v PC pomocí programu '' Print CD '' , vše jsem vytvořil a když bylo CD připraveno k tisku ,dal jsem print > zobrazila se tabulka kde jsem si mohl vybrat tiskárnu , počet kopii , typ média a jiné ... > potvrdím-li znovu print > naběhne malá tabulka jenže jak rychle naběhla tak rychle i zmizí , takže nestihnu nic přečíst . I když už mám vložené CD v tiskárně, i když ne, pořád se nic neděje :( , může mi někdo poradit ? , Děkuji Vám pěkně všem za to že se Vám to chce číst a že mi poradíte .
DrZelenka (2491)|2.7.2010 10:01
A4 ti to tiskne bud, protoze se nainstalovala aspon cast ovladacu, nebo windows maji ovladace tiskarny uz v sobe (pokud mas 7). Zbytek problemu vyplyva z spatne komunikace s PC , ktera je zpusobena spatnou instalaci ovladacu.

Odinstaluj soucasne ovladace tiskarny, vcetne dodavaneho softwaru a zacni instalovat znova PRESNE podle navodu. V pripade problemu stahni aktualni ovladace pro tvuj OS z webu vyrobce.
klarinet335 (81)|2.7.2010 11:35
"V pripade problemu stahni aktualni ovladace pro tvuj OS z webu vyrobce."

Tohle bych udelal rovnou, muzes si tim usetrit hodne prace...