reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Upload ve WIN 7

happyjim (2)|2.7.2010 14:32
Zdravím,
zajímá mě, zda nemá někdo zkušenost s posíláním souborů ve windows 7 na internet. Přijímat a stahovat mi jdou soubory všech velikostí, ale neodešlu větší soubor jak cca 1 MB. Zkusil jsem vypnout antivir, firewall, ale nepomohlo to. Myslel jsem si tedy, že to blokuje provider netu, ale ne.
Dík za rady...
MyLOŠ
DrZelenka (2491)|2.7.2010 14:49
[quote=happyjim;386140]Zdravím,
zajímá mě, zda nemá někdo zkušenost s posíláním souborů ve windows 7 na internet. Přijímat a stahovat mi jdou soubory všech velikostí, ale neodešlu větší soubor jak cca 1 MB. Zkusil jsem vypnout antivir, firewall, ale nepomohlo to. Myslel jsem si tedy, že to blokuje provider netu, ale ne.
Dík za rady...
MyLOŠ[/quote]

Jakym zpusobem ty data odesilas, jaky mas pripojeni, ....
kevin00 (10238)|2.7.2010 15:07
Co a kam se snažíš uploadovat ? Přes jaký program uploaduješ ? Uveď poskytovatele připojení internetu, jsi připojen k internetu "přímo" nebo přes router ?
happyjim (2)|2.7.2010 21:01
[quote=kevin00;386145]Co a kam se snažíš uploadovat ? Přes jaký program uploaduješ ? Uveď poskytovatele připojení internetu, jsi připojen k internetu "přímo" nebo přes router ?[/quote]

Jsem připojen k místní malé wi-fi síti, máme wi-fi router (3 stroje jedou bezdrátově jeden na kabel). Podotýkám, že problém s odesíláním souborů (rary, fotky, ..) je jen u win 7 a je jedno, zda to je bezdrátově nebo na kabel připojený stroj. Notebook s win XP posílá soubory normálně (jen na sedmičkách nejde poslat soubor kamkoliv /mailem, na uloz.to, ../ větší než asi 1 MB). Napadlo mě, zda s tím nemá něco nastavení sítě při instalaci sedmiček na "Veřejná síť", nebo jak to bylo. Ale vůbec netuším, kde bych to mohl změnit. Notebook s win 7 neodesílá soubory ani úplně jinde na ADSLku, kde to vždy šlo. Hned po pokusu odeslat soubor netem vyběhne hláška: "Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno."
carolco (8)|15.7.2010 02:44
Zkus to stejné jako administrator.. jinak mě napadá jen nějaký firewall nebo druh zabezpečení.. Používáš IE? zkus to poslat přes Firefox...
mstejska (2912)|16.7.2010 14:31
Narazil jsem na podobný problém. Velikost souboru byla ale 100MB a šlo o stahování přes kabel z jednoho pc na druhé. Nakonec to vyřešilo vzít si starší ovládače od síťové karty a ne ty poslední.
Co máš za hardware?