Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Upload ve WIN 7

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím,
    zajímá mě, zda nemá někdo zkušenost s posíláním souborů ve windows 7 na internet. Přijímat a stahovat mi jdou soubory všech velikostí, ale neodešlu větší soubor jak cca 1 MB. Zkusil jsem vypnout antivir, firewall, ale nepomohlo to. Myslel jsem si tedy, že to blokuje provider netu, ale ne.
    Dík za rady...
    MyLOŠ
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od happyjim Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    zajímá mě, zda nemá někdo zkušenost s posíláním souborů ve windows 7 na internet. Přijímat a stahovat mi jdou soubory všech velikostí, ale neodešlu větší soubor jak cca 1 MB. Zkusil jsem vypnout antivir, firewall, ale nepomohlo to. Myslel jsem si tedy, že to blokuje provider netu, ale ne.
    Dík za rady...
    MyLOŠ
    Jakym zpusobem ty data odesilas, jaky mas pripojeni, ....

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Co a kam se snažíš uploadovat ? Přes jaký program uploaduješ ? Uveď poskytovatele připojení internetu, jsi připojen k internetu "přímo" nebo přes router ?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Co a kam se snažíš uploadovat ? Přes jaký program uploaduješ ? Uveď poskytovatele připojení internetu, jsi připojen k internetu "přímo" nebo přes router ?
    Jsem připojen k místní malé wi-fi síti, máme wi-fi router (3 stroje jedou bezdrátově jeden na kabel). Podotýkám, že problém s odesíláním souborů (rary, fotky, ..) je jen u win 7 a je jedno, zda to je bezdrátově nebo na kabel připojený stroj. Notebook s win XP posílá soubory normálně (jen na sedmičkách nejde poslat soubor kamkoliv /mailem, na uloz.to, ../ větší než asi 1 MB). Napadlo mě, zda s tím nemá něco nastavení sítě při instalaci sedmiček na "Veřejná síť", nebo jak to bylo. Ale vůbec netuším, kde bych to mohl změnit. Notebook s win 7 neodesílá soubory ani úplně jinde na ADSLku, kde to vždy šlo. Hned po pokusu odeslat soubor netem vyběhne hláška: "Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno."
    Naposledy upraveno uživatelem happyjim: 02-07-2010 v 22:10

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Zkus to stejné jako administrator.. jinak mě napadá jen nějaký firewall nebo druh zabezpečení.. Používáš IE? zkus to poslat přes Firefox...

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Narazil jsem na podobný problém. Velikost souboru byla ale 100MB a šlo o stahování přes kabel z jednoho pc na druhé. Nakonec to vyřešilo vzít si starší ovládače od síťové karty a ne ty poslední.
    Co máš za hardware?