Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Zaměření pro: různou činnost - FullHD filmy, photoshop, občasné hraní

Platforma: AMD
    Operační systém: ne -
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie: odchazi mi notebook a rad bych ho nahradil(a posunul se vpred) stolnim pocitacem. nejsem moc velky hrac tak nevim jestli bych uzil nejakou extra drahou graf kartu proto volim ATI 5670. Chtel bych take aby to bylo velice tiche proto bych chtel poradit se skrini a taky zdrojem si nejsem moc jisty. Monitor kupuji tento http://www.alza.cz/lcd-displej-asus-vh242h-d109329.htm . Zakladovku volim takovou jako volim protoze mi ji kamos proda velice vyhodne.
    Diky za rady

košík
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...5C01P6L01I3001
    Naposledy upraveno uživatelem Teslak: 03-07-2010 v 20:15 Důvod: zapomel jsem na košík
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No prvně se zeptám, co znamená "výhodně". Jak je stará? Je na ni záruka? Proč ji prodává (nevyhořelo mu v tom něco, nebo není vadná - já vím, kámoš, ale vím taky jak to chodí).

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

vyhodne znamena za polovicni cenu. je rok stara, takze jeste rok zaruka. prodava ji protoze ma dva kusy. hral si s biosem a pak ji nerozbehal, poslal na reklamaci. pocital s tim ze mu vrati prachy a tak si koupil novou ale oni mu ji vratili a ted ma teda 2 stejny zakladovky.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

V tom případě OK, crosshair za 2 tácy se zárukou je docela dobrý kup. I když jestli je opravovaná a ne měněná na nový kus, tak potěž pánbůh, ale snad nebude zle (navíc když je v záruce). Trochu jsem to dílko upravil, tady. Zdroj má lepší účinnost a kabeláž, než OEM verze. F3 Samsung, ač tu značku od srdce nenávidím, bych tam nechal. Pokud jde o ticho, byla vyměněna skříň (je "vystlaná" pěnou), mechanika a karta - ten hrčák na té force3d bude bůhví co, Acceleru L2 věřím víc. K tomu bych dal na procesor Scythe Ninja 2 rev.B/Scythe Mugen 2 Rev.B - uchladí to CPU i pasivně, s dobrým průtokem vzduchu ve skříni. Ovšem nejsou teď nikde dostupné, je třeba si počkat na dodávku. Popřípadě pokud nelze čekat (cpu by mohl chvílu fungovat na boxovaném chladiči), tak Cooler Master Hyper 212+, ale ten už to pasivně asi nedá. Co se týká větráčků, v základu bych doporučil Nexusy nebo Enermax Magma aby bylo ticho.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    I když jestli je opravovaná a ne měněná na nový kus, tak potěž pánbůh, ale snad nebude zle (navíc když je v záruce).
    Nechci ti brat iluze, ale od doby, kdy je v Ostrave servis tak se drtiva vetsina desek opravuje - ano opravuje! Taky jsem nevericne kroutil hlavou a byl jsem zvedav jak si poradi s utrzenym northbridgem... jen do doby, kdy prisla opravena Mimochodem je to ten samej servis kam se posilaji GB, MSI

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    ...

Podobná témata

1. PC pro různou činnost v ceně nad 30 000 Kč
    Od Jdinaparek v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-11-2013, 16:13
  2. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Iselor v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-06-2013, 22:13
  3. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od mitman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 21:02
  4. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od vanDave v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 10-08-2011, 00:41
  5. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od Niickll v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 11:10