reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Obrázky složek - ikony

shifth (4)|4.7.2010 20:40
Dobry den,

stáhnul jsem si do TuneUpu balík ikon a všecko je OK, až na složky kde jsou obrázky atd.. prostě potřebuju zrušit "Obrázky složek" (aby se mi tam nezobrazovaly) ale nikde to nemůžu najít .. dík za odpovědi.

BTW/ mam Win7 Home 32bit
Richmond (8084)|4.7.2010 20:48
Jedine manualne zmenit ikonu v souboru desktop.ini ;)
lexxxa (714)|4.7.2010 21:02
:notsurenejsem ted na 7,ale myslim ze v nastaveni je funkce zobrazovat nahledy slozek,nekde jsem to snad zahlidnul,ale uplne jist si nejsem ,to myslim chtel,aby se mu zobrazovala jen ikona slozky,a ne nahled co je v ni
Richmond (8084)|4.7.2010 21:20
No ale ona se ukazuje ikona, nikoliv nahledy - ty se zobrazuji az kdyz ses ve slozce ;)
Napr. u slozek Fotky, Ostatni, SketchUp jsou zmeneny ikony, ostatni slozky = nahledy. Pokud vlezes do slozky "User" tak uvidis na obrazcich taky jen ikonu, nikoliv nahledy. Navic kdyz vypne nahledy tak je vypne natvrdo a vsude...
lexxxa (714)|4.7.2010 21:25
tznamena? tak ted jsi to tak zamotal ze vlastne nevim co chce:notsure:p

ja myslel ze jde o to aby byly vsude jen ty zluty slozky,a vsechny stejny,bez toho aby zobrazovaly co je uvnitr,nebo to blbe chapu
Richmond (8084)|4.7.2010 21:36
No tak ja to pochopil tak, ze si chce zmenit ikonu slozky Obrazky - pokud ji zmeni tak se logicky nebudou zobrazovat nahledy, ale jen ikona (viz. ten 2. obrazek)... Pokud myslel to druhy tak v tom bych nevidel problem, tedy pokud umi kliknout hned na to prvni tlacitko co je v okne... to uz je ale pod moji uroven :)
shifth (4)|5.7.2010 13:22
Já sem upnu screen aby jste to lepe pochopili ..


Chci aby to vypadalo tak jak nalevo ... ( v tom nalevo nejsou obrazky jen prazdna slozka a v tom napravo jsou obrazky )

Klidne vypnu i ty nahledy slozek NATVRDO jak to tu psal někdo nahoře, ale nevím jak ? :D

edit/ (tak jak to vidite napravo na tom obrazku tak tak to dela u kazdy slozky co vytvorim a dam do ni obrazek .. )
lexxxa (714)|5.7.2010 14:55
tak je to tohle,otevri nejakou slozku-nástroje-možnosti slozky a pznac zatrzitko viz screen

ja to vedel ze to tam je i jsem to dobre pochopil ;)

shifth (4)|5.7.2010 15:14
Jo, to funguje .. ale zase u obrázků to ukazuje ikonu JPG a ne toho obrázku xD já si navymýšlím .. ale to už asi nejde co ? .. jinak dík ;)
Richmond (8084)|5.7.2010 16:38
No tak vsechno jde - tvuj problem by nejsnadneji vyresilo nahrazeni ikony v imageres.dll za tu cernou - a muzes si nechat zapnuty nahledy...
shifth (4)|5.7.2010 16:43
Jo, tak to je dobrý ;) .. ale já jsem pako že nevím jak to v tom imageres.dll změnit :D
Richmond (8084)|5.7.2010 16:53
Staci pouzit editor ikon/knihoven a zamenit ikonu...