Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 32

Téma: nejde zvuk

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Frey Zobrazit příspěvek
    Googlu odkazuje sem
    http://translate.google.com/translat...%3Den%26sa%3DN
    a sem
    http://translate.google.com/translat...%3Den%26sa%3DN
    Oba odkazuji na desku MSI P45 Neo http://eu.msi.com/index.php?func=pro...=&prod_no=1482
    Strojovy preklad googlu neni uplne idealni, ale zda se, ze resi podobny problem se zvukem.
    Tak složitě a ještě špatně Jedná se o základní desku MSI P45T-C51, kde jsi přišel na P45 Neo ... vždyť i píše, že má základní desku MSI P45T-C51

Odinstaluj veškeré staré ovladače ke zvukové kartě, v nouzovém režimu odeber zbytky ovladačů pomocí Driver Sweeperu a poté nainstaluj ze stránek výrobce nové ovladače (Realtek High Definition Audio Driver)
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Tak složitě a ještě špatně Jedná se o základní desku MSI P45T-C51, kde jsi přišel na P45 Neo ... vždyť i píše, že má základní desku MSI P45T-C51
    Zacal jsem jeste pred tim nez hudson161 postnul odpoved s presnym typem takze asi tak pred hodinou ... proto ten edit .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

oki jdu na to, jak se ještě dostanu do nouzového režimu a zapnu tam ten program?

a ještě, potom ty ovladače mám nainstalovat taky v tom nouzovém režimu nebo poté, co se zbavím těch zbytků mám restartovat do normálhí režimu?
    Naposledy upraveno uživatelem hudson161: 13-07-2010 v 20:21

Registrace
    Feb 2008

Do nouzového režimu se dostaneš tak, že při postu budeš tisknout F8, než-li Ti vyskočí nabídka, kde vybereš možnost startu v nouzovém režimu. Program spustíš klasicky, jako když normálně pracuješ ve Windows. Nové ovladače instaluj až po restartu a normálním najetí Windows.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

tak jsem to tak všechno udělal a pořád stejné :-(

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od hudson161 Zobrazit příspěvek
    tak jsem to tak všechno udělal a pořád stejné :-(
    Když jsi odinstaloval ovladače zvuk. karty a restartoval počítač, vyskočila bublina s informací o nalezení nového hardwaru ? Máš ikonku reproduktoru vedle hodin ?

Máš v BIOSu nastavenu položku HD Audio Controller na Enable (sekce Integrated Peripherals) ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

když jsem odinstaloval ovladače tak mi žádnej novej hardware nenaskočil a tu ikonku tam mám potom co jsem nainstaloval potom ty nový ovladače, to v tom biosu to nevím, jak se tam přesně dostanu?

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od hudson161 Zobrazit příspěvek
    když jsem odinstaloval ovladače tak mi žádnej novej hardware nenaskočil a tu ikonku tam mám potom co jsem nainstaloval potom ty nový ovladače, to v tom biosu to nevím, jak se tam přesně dostanu?
    Při postu tiskni klávesu Del

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

už jsem se kouknul, je tam enable

Registrace
    Feb 2008

Kam zapojuješ reproduktory ? Zapojuješ je do zeleného konektoru ?

Jsou na 100 % funkční ? Můžeš připojit jiné repro či sluchátka ? Ještě jednou překontroluj, jestli nemáš ztlumen zvuk, vypnuto repro, atd. Jaké máš nastaveno zařízení pro přehrávání ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

mám to v zeleným, zvuk je na max, repráky jsem teď připojoval k notebooku, jsou v pohodě, když kliknu na ovládací panely, zvuk tak pod položkou přehrávání jsou dvě ikony nějaký realtek digital output v zeleným jako že připojeno a je to výchozí zařízení a druhá ikona jsou repráky v červeným, že jsou nepřipojeny, i přesto, že jsou připojeny...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

realtek digital output v zeleným jako že připojeno a je to výchozí zařízení
    Tak v tomto bych videl problem. Pokud se nepletu, tak digitalni vystup je smerovan uplne jinam nez na zeleny audio jack. Pokud nepouzivas neco jako sestavu domaciho kina, ktera je schopna pracovat s formaty jako je DTS atp., tak bys mel mit nastavene reproduktory jako vychozi zarizeni.

Pokus se na reproduktor kliknout pravym tlacitkem a zvol 'nastavit jako vychozi zarizeni'. Pokud je tato volba sediva (nepristupne) je mozne, ze ti take mohl odejit zeleny konektor jack vzadu na desce. Resenim by v takovem pripade bylo zkusit jestli mas zapojene konektory na prednim panelu skrine. Pokud ani to nefunguje, tak pak u starsich ovladacu (AC'97 ... nepamatuji si to oznaceni presne) existovala moznost zmenit nastaveni na '4 reproduktory' misto pouze 'stereo'. Pak bylo nutne take aktivovat modry jack (Line-In) jako vystup pro zadni par reproduktoru. Byla to hned druha zalozka ... 'obecne' a pak 'vlastni' (tam to bylo). Pro tebe by to znamenalo, ze bys mel jen dva reproduktory, ale zapojene jako zadni par v modrem jacku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

tak dneska jsem zapnul, počítač a najednou zvuk funguje, nechápu, ale jsem rád, na ty reproduktory se to nějak nastavilo samo jako výchozí zařízení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

hm tak po dalším vypnutí a zapnutí to zase nejde a ve zvuku je v přehrávání zas výchozí zařízení Realtek digital output a repráky zas tam jsou nezapojený a nejde to změnit, nevíte někdo co s tím? nebo jsem jedinej na světě komu se tohle děje?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

spraví to když si zajdu koupit novou zvukovou kartu? poraďte dyžtak jakou, která mi bude fungovat s mojí sestavou...už nemám sílu se v tom dál vrtat, ta zvukovka je prostě na nic...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nejde zvuk..?
    Od SkullCandy v sekci Audio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-05-2014, 22:29
  2. Nejde mi zvuk
    Od pikina24 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 08:43
  3. Nejde mi zvuk