reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW26 - Morfee: 1

Morfee (10)|8.7.2010 20:01
Kolik času zabrala tvorba: 4 hodiny
Pointa wallpaperu: slovní hříčka

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: logo Millitary Power ze stranek MSI
Tutorial: ne

Další komentář: koláž z vlastních fotek
MSI mIlitary power II- Jan Fries.jpg
Morfee (10)|14.7.2010 17:27
logo MSI http://service.msicomputer.com/PR/VGA072409/image007.jpg

Na vyzadani tedy i (zmenseniny, pac originaly jsou stejne vetsi nez limit pro jpg) mych pouzitych obrazku... i kdyz pravidal rikaji:
"vytvoří účastník v tématu s wallpaperem nový příspěvek, do kterého uvede informace o původu nevlastních materiálů, jejichž miniatury vloží do přílohy" tedy nic o tom ze bych musel vkladat sve pouzite materialy.. na druhou stranun taky tam maji "Pokud se nejedná o zcela vlastní tvorbu, zavazuje se účastník k poskytnutí všech zdrojových materiálů, které použil."
image007.jpg DSC_1815_.jpg DSC_1993_.JPG
czhunter (775)|15.7.2010 10:45
Moc filtrů
athens (724)|15.7.2010 10:48
[quote=czhunter;388816]Moc filtrů[/quote]

Přesně tak i mě ne-grafikovy se to tedy nelíbí :thumbdown
Morfee (10)|15.7.2010 16:34
filtr je tam pouzity jen jeden .)
Richmond (8084)|15.7.2010 17:35
Pravda, nicmene filtr je to brutalni :rolleyes:, viz. pravidlo

14.4.6 – Musí mít nějakou kvalitativní úroveň (žádné "čmáranice" v malování, nekvalitní fotografie...)
Morfee (10)|21.7.2010 11:15
Brutalita filtru je dost subjektivni zalezitost abys na to vytahoval tohle pravidlo, nemyslis?
Taky nekomentuju, ze ostatni posty co tu jsou, jsou pozadi, ktere by si zadny soudny clovek na pozadi nedal, ale spise reklamy na MSI. Tohle je imho docela decentne nerusici.. zkus si to....
mozna jsi zapomnel, ze tohle maji byt predevsim wallpapery...
Morfee (10)|21.7.2010 11:22
a vubec. neprijde ti blbe jako moderator a clovek ktery dle pravidel mozna rozhoduje o vyberu finalistu vyjadrovat se k tomu jak se ti libi post v probihajici soutezi?

a jeste re pravidlo- neni to ani cmaranice v malovani, ani nekvalitni foto, tak nevim cim se ohanis...
Richmond (8084)|22.7.2010 13:17
Filtr je tam fest - co si budem povidat, vsimlo si ho i par lidi nademnou ;)
Pokud mas k praci ostatnich co rict tak komentuj - bez komentare jim tezko nejak sdelis tvuj nazor. Zkusil jsem si to, bohuzel je rusivy (subjektivni nazor - pokud kliknes na "Desktopy" v podpisu tak zajiste pochopis jaky typ wallpaperu mi vyhovuje ;)).

Proc bych se nemel vyjadrovat? Urcite vis, ze zrovna nad timto wallpaperem se rozmyslym delsi dobu zda zaradit ci nikoliv. Blbe mi to rozhodne tedy neni. Kazdopadne kdyz si projdes tvuj technologicky postup tak musis uznat, ze je to na stiru...
Morfee (10)|25.7.2010 14:29
jako jasne ze kazdemu vyhovuji trochu jine wally...
k praci ostatnim se kriticky vajadrovat nechci, nepovazuju takove kritiky za vhodne a vubec k necemu.

"Urcite vis, ze zrovna nad timto wallpaperem se rozmyslym delsi dobu zda zaradit ci nikoliv."
"Kazdopadne kdyz si projdes tvuj technologicky postup tak musis uznat, ze je to na stiru... "
-tyhle vety tezce nechapu. jestli jako chces vyradit ten wall ze souteze, obzvlaste pokud neprijde ani 10 dalsich, tak by me zajimalo na zaklade ceho.
-o technologii vyroby v pravidlech nic neni, nikde nikdo nerika, za uroven ma akorat modeling a stara dobra prace v psp je na urovni "cmaranice z malovani".
Richmond (8084)|26.7.2010 12:59
[quote=Morfee;391020]
-tyhle vety tezce nechapu. jestli jako chces vyradit ten wall ze souteze, obzvlaste pokud neprijde ani 10 dalsich, tak by me zajimalo na zaklade ceho.[/quote]
Tady ale nejde o kvantitu, ale kvalitu. Co se týče technologického postupu tak nelze říct, že 3d je vždy lepší než 2d a taky zde nikdy nebylo upředňostňováno před 2d a naopak. Každopádně jsem poslal dotaz k posouzení wallu - to jen aby sis nemyslel, že se wally vyřazují na základě názoru jednoho člověka...

edit:

[quote=Karel Polívka]
Zdravím,

nevidím důvod pro vyřazení tohoto wallpaperu kvůli přemíře použitých filtrů, pokud je výsledek čistý z hlediska provedení, a to je.

Důvodem pro vyřazení je ale kvalitativně slabé ořezání loga SHW, které má ozubené okraje.[/quote]

Pokud tedy bude opraveno logo SHW, wallpaper bude zařazen mezi soutěžní ;)
Morfee (10)|27.7.2010 12:08
Tak jsem tam dal logo SHW trochu zmensene, ale zato zcela neupravene (btw oriznuti byl spise problem na Vasi strane, pac ja jsem neorezaval nic a pouzil vase logo tak jak bylo). Taky jsem pouzil o neco slabsi filtr... .)
Richmond (8084)|27.7.2010 13:01
...bylo to tím, že jste aplikoval filtr i na logo SHW ;)
Karel Polívka (1485)|5.8.2010 22:58
Z důvodu nesplnění pravidla 14.3.2 (je třeba uvést ve svém registračním profilu pravdivé kontaktní údaje) je wallpaper přesunut mezi rozpracované.

Pokud budou do profilu údaje do konce tohoto týdne doplněny, bude wallpaper přesunut zpět mezi ostatní, v opačném případě bude trvale vyřazen.