reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW26 - Iddqd: Revoluce války

Iddqd (16)|15.7.2010 18:37
Kolik času zabrala tvorba: 60
Pointa wallpaperu: revoluce v síle

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: děkuji za jakékoliv připomínky a rady
(možná přidat hloubku ostrosti)
letadlo finale.jpg
lemplik (182)|15.7.2010 21:47
ty odlesky kovu jsou moc zrcadlove, doporucuji rozmazat. (nevim co pouzivas za software, ja pouzivam modo a je tam u materialu volba blurry reflection, ktera v souvislosti s drsnosti povrchu pocita rozptyl svetla). Jsou tam pak jeste modelarske drobnosti, jako treba ta kovova cast u prechodu kridla a trupu, ale to jsou uz jen nepodstatne malickosti. Jen ty odlesky by proste chtely opravit (hlavne u kol)

jinak pekna prace
Iddqd (16)|15.7.2010 22:00
lemplik, děkuji za postřehy. Ano lesk je v tomto úhlu trošku přehnaný.Ztlumím jej již v materiálech před renderem.

Potřeboval jsem to slyšet od někoho jiného. Znáš to :) když do toho koukáš moc dlouho, tak už neviš.
Richmond (8084)|15.7.2010 22:30
Model jsi delal sam?
Iddqd (16)|15.7.2010 22:39
Richmond, ano dělal.
Přidám screen hned jak budu na pevném PC.
Iddqd (16)|16.7.2010 14:00
[quote=Iddqd;388949]Kolik času zabrala tvorba: 60
Pointa wallpaperu: revoluce v síle

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: děkuji za jakékoliv připomínky a rady
(možná přidat hloubku ostrosti)[/quote]
screen ze 3D programu
1111.jpg
Iddqd (16)|18.7.2010 00:18
Tak jsem to upravil, trošku jsem si pohral. Koukněte, za každou radu budu rád.
letadlo opotrebeni.jpg
czhunter (775)|18.7.2010 08:29
Hrozně moc by se tomu hodil ambient occlusion, ale chápu, že to asi jen tak z nějakýho rendereru nedodostaneš.
Iddqd (16)|18.7.2010 16:39
Trosku jsem jej upravil, změkčil jsem hrany i když vím, že ambient occlusion to není.
09.jpg
czhunter (775)|18.7.2010 17:56
Ale jo, je to lepší.
Mimochodem, teď jsem si všiml, vrtule se vždycky vyrábí tak, aby vlákna dřevy byly na listech podélně, ty je teď máš příčně (navíc v dost velkým zvětšení), to byse za chvilku rozlámalo.
Navíc nevím jak přesně to letadlo, co jsi dělal ty, ale obvykle jsou listy napojeny na střed vrtule velice plynule (nějak takto: http://www.moorewallpaper.com/ww1-18.jpg ), opět kvůli pevnosti, ty tam máš poměrně ostrou hranu.
Iddqd (16)|18.7.2010 21:21
[quote=czhunter;389706]Ale jo, je to lepší.
Mimochodem, teď jsem si všiml, vrtule se vždycky vyrábí tak, aby vlákna dřevy byly na listech podélně, ty je teď máš příčně (navíc v dost velkým zvětšení), to byse za chvilku rozlámalo.
Navíc nevím jak přesně to letadlo, co jsi dělal ty, ale obvykle jsou listy napojeny na střed vrtule velice plynule (nějak takto: http://www.moorewallpaper.com/ww1-18.jpg ), opět kvůli pevnosti, ty tam máš poměrně ostrou hranu.[/quote]
Ahoj, děkuji za tve komentáře. Ano, vrtule má být jinak, opravim :) Jsem si jaksi neuvědomil.
Po opravě už asi vložím do soutěže.

Díky za postřehy.
H3w3R (226)|21.7.2010 15:28
Vzhledem k tomu, jak světlé máš to logo MSI, tak bych ještě trochu přitlačil na highlights toho renderu