reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nástroj pro odstranění keyloggerů

Pecco (32)|16.7.2010 01:06
Zdravím.
Potřeboval by jsem poradit nějaké programy na odstranění keyloggerů z PC.Chci to jen pro jistotu když se přihlašuji do banky.
Používám originální Eset Nod32 a nevím jestli najde vše.
OS:Win7 64bit
Předem děkuji za rady.
kevin00 (10238)|16.7.2010 08:58
Neporadím Ti přímo program, který můžeš poradit, ale pokud máš obavu z keyloggerů používej klávesnici na obrazovce. S viry/odvirováním bych Ti doporučil navštívit fórum viry.cz.
Richmond (8084)|16.7.2010 11:40
Bohuzel klavesnice na obrazovce/psane pismo ma stejny efekt jako psani na klavesnici - znak se stejne zaznamena jako vstup takze je to jedno... Jedinou obranou by mohl byt unix/linux (breberek je pro ne mene nez pro win), kazdopadne by melo stacit vymazani cache, proskenovani Antimalwarem/Spybotem ;)
astec (1823)|16.7.2010 23:17
Já používám program combofix. ale ten prg je dost o ústa. Jinak zkus vyjmout disk a připojit do jiného pc a tam proskenovat
Pecco (32)|17.7.2010 00:37
Hmm,takže asi žádný specializovaný program pro odstranění keyloggerů neexistuje.
Bude mi muset stačit origo Nod32 + SpyBot.
Děkuji za ochotu.
Čárls (179)|18.7.2010 06:33
Co ti mohu doporučit přejdi KIS nebo NIS
K esetu doinstaluj Firewall ať víš co ti leze ven doporučil bych Comodo nebo Zonealarm

Spybot néé je starý:mistake
stahni SAS

SUPERAntiSpyware Free Edition

[quote]Bohuzel klavesnice na obrazovce/psane pismo ma stejny efekt jako psani na klavesnici - znak se stejne zaznamena jako vstup takze je to jedno... proskenovani Antimalwarem/Spybotem[/quote]

EE tohle neberu :thumbdown