reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Připojení k wifi přes PCI kartu-problém

majk. (13)|16.7.2010 02:08
Zdravím pokusím se nastínit svůj problém...
Počitač připojuji k síti pomoci wifi PCI karty. Do nedávna nebyl problém vše fungovalo, ale byl jsem nucenej přeinstalovat windows (XP) nainstaloval jsem ovladače karty vše bez problému síť nalezena, ale problém nastal když se chci připojit...
Dlouho se načítá síťová adresa a nakonec to dopadne tak, že se připojím s žádným nebo jen omezeným připojením. Napadlo mě že bych mohl zadat IP ručně (připojil jsem se notebookem a zjitil routerem přidělovanou adresu IP: 10.0.0.3; Maska:255. 255. 255. 0; DHCP,DNS 10.0.0.138) vše jsem zadal ručně do TP/IP a počítač se připojil úspěšně k síti (přístup: místní síť a internet , síla signálu taky plná) ale když otevřu prohlížeč, tak se mi žádná stránka nezobrazí. Proto prosím o pomoc
Aytech (475)|16.7.2010 07:56
Treba je problem za routerem. kdyz me vypadne internet tak spojeni PC+router funguje dal. Zkus je restartovat (modem/router). Tu IP bych nechal na auto
majk. (13)|16.7.2010 14:07
[quote=Aytech;389078]Treba je problem za routerem. kdyz me vypadne internet tak spojeni PC+router funguje dal. Zkus je restartovat (modem/router). Tu IP bych nechal na auto[/quote]

restartovat sem zkoušel jinak je to adsl modem i router v sobě
zsdx (2098)|21.7.2010 08:57
[quote=majk.;389066]Dlouho se načítá síťová adresa a nakonec to dopadne tak, že se připojím s žádným nebo jen omezeným připojením.[/quote]

nech automatiku a zkus ipconfig /renew

[quote]Napadlo mě že bych mohl zadat IP ručně (připojil jsem se notebookem a zjitil routerem přidělovanou adresu IP: 10.0.0.3; Maska:255. 255. 255. 0; DHCP,DNS 10.0.0.138) vše jsem zadal ručně do TP/IP a počítač se připojil úspěšně k síti (přístup: místní síť a internet , síla signálu taky plná) ale když otevřu prohlížeč, tak se mi žádná stránka nezobrazí. Proto prosím o pomoc[/quote]

Opis si z routeru jeste druhy DNS server, prip. pomoci nslookup a tracert si over, ze to opravdu chodi az ven. Jinak přístup: místní síť a internet nevypada na XP...