reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkční automatický režim spánku ve Vistě

honzarejlek (72)|16.7.2010 23:50
Ahoj,
nevím proč, ale přestal se mi počítač automatickyvypínat do režimu spánku a pak do hibernace. Docela mě to štve, vždycky jsem mu něco pustil a šel v klidu spát a najednou ráno PC v klidu běží dál. :stupid Přitom když to zadám ručně tak vše OK. :notsure Pro jistotu jsem znovu zadal "hibernate on" ale vše při starém... Nevím s čím se to může hádat, od doby co to neběží jsem si vzpomněl jen na aktualizace systému a aktualizace grafiky na 10.6
a už mi z toho docela jde hlava kolem... :runaway Poradí někdo?
Díky :)
Dojigiri (1629)|18.7.2010 11:53
Co třeba profily napájení, neni to třeba přepnutý na nějakej, při kterým se to nevypíná? (Start/Ovládací panely/Hardware a zvuk/Možnosti napájení, případně Nastavení režimu spánku)
honzarejlek (72)|18.7.2010 14:22
[quote=Dojigiri;389626]Co třeba profily napájení, neni to třeba přepnutý na nějakej, při kterým se to nevypíná? (Start/Ovládací panely/Hardware a zvuk/Možnosti napájení, případně Nastavení režimu spánku)[/quote]
Tak už jsem na to po dlouhý době přišel - byla to neškodná utilitka od Acronisu - Acronis Drive Monitor. Asi při tom sledování disku nepustí automatický přechod do režimu spánku... Zajímavý že na notebooku s Windows XP to běží v pohodě - asi zase nějaký neshody s UAC...

Díky