reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Rapget RS a poškozené rar soubory

Neregistrovaný (0)|22.7.2010 02:33
Tazatel: Jenda

Znění dotazu: Zdravím všechny. Předem popis mého problému:
Přes program rapget RS (v 1.1.0.2) jsem chtěl stáhnout jeden díl seriálu Simpsonovi zabalený v rar souboru. Stažení proběhlo v pořádku, ale při rozbalování mi vyskočila chyba "CRC failed in..... The file is corrupt"

Při stažení stejného linku, potažmo souboru, do notebooku, jde rar rozbalit bez problémů. Jeho velikost je identická s tím, co nejde rozbalit. Pokud jej přenesu na PC, kde mi to předtím vyhodilo chybu, tak jde rozbalit taktéž. Pokud ovšem rar stažený na PC přenesu na NTB, tak se objeví stejná cyhbová hláška.

Problém s WinRarem bych tedy vyloučil. Pokud jsem zkusil stáhnout soubor, který nebyl zabalený (např. *.avi), tak po stažení byl rovněž funkční. Chybu mi tedy PC dělá pouze při stahování rar souborů.

Tušíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Už si vůbec nevím rady :) Zkoušel jsem vypnutí firewallu, různé profily v něm....

PC: Windows XP 64-bit SP2 (latest updates)
AVG Internet Security 9.0.851

Ntb: Win Vista 32-bit, Norton Internet Security

Díky moc za každou radu!

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: PC:
Windows XP 64-bit SP2 (latest updates)
AVG Internet Security 9.0.851

Ntb:
Win Vista 32-bit
Norton Internet Security
NHKG (1136)|22.7.2010 06:53
Zkoušel jste stáhnout soubor na PC prostě znovu? Občas se nestáhne soubor korektně a je potřeba stáhnout ho znovu. Dobrý download manager toto hlídá. Doporučuju jDownloader.
Dojigiri (1629)|22.7.2010 08:29
+1 pro jDownloader - taky používám, velmi pěknej program :thumb
Neregistrovaný (0)|22.7.2010 10:19
Ano, soubor jsem zkoušel stáhnou znovu, stále ukazuje chybu.

Po instalaci JDownloaderu se ale nekonalo žádné pohodové rozbalení, ale po stažení stejného raru mi vykočila tatáž chyba.

Přemýšlím, jestli chyba není někde v AVG Firewallu (těžko ji najdu) nebo (a tomu nerozumím vůbec) v Microsoft .NET Framework či jiném updatu pro x64 - Shodou okolností jsem přeinstaloval nedávno systém (před reinstalem se problém vyskytoval taky) a při instalaci rapgetu po mě byla vyžadována právě instalace MS .NET Framework....