reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Velmi hlucny vetracek :ů

izzi (58)|29.7.2010 11:23
Ahoj, mam Nb aleinware m15x a dnes mi zniceho nic .. zacal delat hrozny rachot vetracek :p .. hrozne nahlas rve ... rozmontoval jsem Nb a snazil se ho ocistit .. zjistil jsem ze v ruznych polohach chrci jinak hlasite :) .. co s tim? ..

jak nejlepe vycistit vetracek? od prachu a podobne haveti? .. nastesti jde krasne vyjmout .. ale nvm co s nim udelat aby byl zase krasne tichi :( ...
mstejska (2912)|29.7.2010 12:08
[quote=izzi;391793]Ahoj, mam Nb aleinware m15x a dnes mi zniceho nic .. zacal delat hrozny rachot vetracek :p .. hrozne nahlas rve ... rozmontoval jsem Nb a snazil se ho ocistit .. zjistil jsem ze v ruznych polohach chrci jinak hlasite :) .. co s tim? ..

jak nejlepe vycistit vetracek? od prachu a podobne haveti? .. nastesti jde krasne vyjmout .. ale nvm co s nim udelat aby byl zase krasne tichi :( ...[/quote]

Třeba koupit nový. Možná jsou vydřené ložiska
Liqid (410)|29.7.2010 14:48
vyluxovat, namazat, nechat bezet venku a zamontovat
mstejska (2912)|29.7.2010 15:39
Ventilátory v noťasech nejsou zrovna přístupné rozebírání. Před 14 dny jsem jeden rozlomil, právě když jsem se ho snažil rozebrat a namazat.
Po dotazu v aceru, že pro můj notebook (Acer travelmate 4402) už nedodávají náhradní díly a stejně by to stálo asi 1000,-, jsem našel na netu na ebay prodejce v Hong Kongu který mi dodal větráček za 200,- a poštovné bylo zdarma. Už ho mám od pondělka zamontovaný.
izzi (58)|31.7.2010 12:12
[quote=Liqid;391824]vyluxovat, namazat, nechat bezet venku a zamontovat[/quote]

jj :) nastesti sel snadno vyjmout.. tak jsem ho dal dopucu a uz je to OK .. :p .. chci se zeptat ale co s vetrackama co vyndat nejdou? ... mam tam jeste jeden .. kterej je dost zadelanej .. a nvm jak ho ocistit ...

a jeste jedna vec co me zajima .. pokazkdy kdyz jsem poslal NB do servisu .. pokazdy mi prisel s naprosto perfektne cistou klavesnici .. oni na to maj nakou mycku? :)
Richmond (8084)|31.7.2010 13:00
Větráčky co nejdou rozebrat jedině koupit nové, co se klávesnic týče tak se většinou poškodí při demontáži notebooku a dávají se nové. S tim Alienwarem budeš mít možná problém a budeš čekat min. tři týdny protože Dell na ně zatím nedává NBD (pouze na LCD, které se mění kus za kus) ;)