reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Které hry hrajete nejradši?

okounek (106)|30.3.2007 19:20
Mě by zajímalo co podle vás jsou v této době asi nejlepší hry.
mech13 (5526)|30.3.2007 19:31
jednoznacne ty stare. http://www.abandonia.com https://www.dosgamezone.com/
bohuzel neni moc cas...
first.indian (683)|30.3.2007 21:13
Nejradsi hraju World of Warcraft :D a protoze na nic jineho neni cas tak jen a jen WoW ;) Ze zacatku jsem si rikal skoda penez... Ale s rostoucim casem ve hre ji propadnete a zjistite ze za tak malo penez tolik zabavy nikdy nikde nezazijete ;) Takze jedine MMORPG :cool:
okounek (106)|30.3.2007 22:19
Já ted dohrál Need for speed carbon podle mě je to dobrá hra přináší s dobou pořád něco nového:).Ale těd bych si chtěl zahrát tocu race driver 3 ale ta stojí hodně peněz a nevím jestli do této hry investovat?Bratr ted hraje Warcraft 3 dota prý také dost dobrá hra.Ale spíš hraji jen akční nebo závodní hry
P@pi (1519)|30.3.2007 22:27
Jéje zlatá DOTA, chvíli mně docela bavila. Má perfektní hratelnost a spád.
WoWko mně moc nechytlo, celkem nuda. Nehrál jsem na ofíku, což je určitě rozdíl... Lineage 2 mně určitě bavilo mnohem víc. No a pak jsem s tim seknul, řekl jsem dost a do PC už mi žádný MMORPG nesmí. Je to jenom závislost, nic víc...

Brousím si zuby na C&C3:TW. Docela bych si zavzpomínal na časy Red Alerta... ale neni čas :mistake.

Pak mi někdo řekněte, jakej ten novej C&C je ;-)
BlackFrog (563)|31.3.2007 12:41
já se ted strašně "zažral" do ANNO 1701, je to už skoro závislost, taky proto úbytek mých příspěvků tady na fóru:)
tequilla (1015)|2.4.2007 11:37
[QUOTE=okounek]Já ted dohrál Need for speed carbon podle mě je to dobrá hra přináší s dobou pořád něco nového:).[/QUOTE]

To myslis vazne? Dobra rozhodne neni a neprinasi noveho zhola nic...arkada na stejne graficke urovni uz od NFS:Underground. Jinak TOCA 3 je vyborna, ale take patricne tezka. Da zabrat, nez ujedes na okruhu jedno kolo aniz bys vyjel do kacirku nebo hodil hodiny. Take Test Drive : Unlimited je vybornej.
okounek (106)|2.4.2007 21:24
Ted jsem jezdil demo v toce 3 a v pohodě ani jednou jsem nevylítnul ze zatáčky,řezal jsem je jako professionál stačí to jen umět mít cit v rukách protože na klavesnicí se to hraje trošku hůř:).ty jsi už to pařil když jo tak mi řekni jestli si to má cenu kupovat?Ale v červnu vyjde taky dobrá hra Colin McRae: Dirt taky to vypadá dobře co myslíš?
okounek (106)|2.4.2007 21:25
A měl jsi to na nejlepší rozlišení i detaily NFS carbon?
tgfh (2985)|3.4.2007 08:47
Momentálně nic moc nehraju, není čas ;)
Ale když už si čas najdu tak si rád zahraju:

Ghost Recon Advanced Warfighter
Hidden and Dangerous 2
Rainbow six Vegas
FlatOut
FlatOut 2
NHL 2007
Starou dobrou Mafii :inlove

Tech dobrých her je prostě hodně... ;) :thumb
snajprik (110)|3.4.2007 09:21
[QUOTE=first.indian]Nejradsi hraju World of Warcraft :D a protoze na nic jineho neni cas tak jen a jen WoW ;) Ze zacatku jsem si rikal skoda penez... Ale s rostoucim casem ve hre ji propadnete a zjistite ze za tak malo penez tolik zabavy nikdy nikde nezazijete ;) Takze jedine MMORPG :cool:[/QUOTE]

Osobne som tiež o tom počul a zdalo sa my čudné prečo ľudia sú ochotný na internete platiť za niečo ako hra tak nehorázne peniaze.
Takže som si stiahol hru WOW ale pred tým som si napísal do kalendára že o týždeň v nedeľu tuto hru musím odinštalovať!!! a pre istotu som si nastavil PC aby to automaticky urobil za mňa, lebo som počul že je to strašne navikove istota je istota. Takže som nejaký heker, tak som hekol Office server v pohode a je to fakt super hra s veľkými možnosťami dá sa pokecať aj s poluhračmy ( hekol som česko slovensky server) podarilo sa mi rozbehať Crack takže nemal som problem si svoju postavu vypiplať všetky kuzla silu a pri boji my neuberalo z magii a to som hral za čarodeja, fakt to bolo super, ale po tyžni ( asi najkradši týždeň v mojom živote) keď prišlo k tomu vymazaniu hry som mal obrovsky problém a už som vedel prečo niekto dokáže za to aj platiť je to strašne navikove (cigarety sa môžu skriť), a čo som čítal na fórach je to zabijak života, veľa hráčov si ani neuvedomili že jeden rok života vie ubehnúť tak rýchlo niektory aj viac. Takže neodporúčam tuto hru hrať nikomu 100% zabijak voľného času. Vymazával som tuto hru veľmi veľmi ťažko, lepšie povedané ju vymazala moja nastavená časová zámka.
Od vtedy ak vidim pri hre MMORPG tak okamžite klikam inde je to veľmi nebespečná vec :) robena na principe pokemonov ale oveľa dokonalejšie, telenovela v ktorej hlavnou postavou ste vy.
Ale ak naozaj by ste to chceli skusiť tak odporučal Lineage 2 je to ešte o niečo lepčie ako WoW a hlavne je to zadarmo taky najlepši server je na http://www.Gamezone.cz da sa na tom chytiť taka ista zavislosť ako na WoW :) L2 som vymazal tento pondelok rano po 6 dňoch cracknuť som ho nemusel lebo ju dali v skušobnej prevadzke cracknutu, každy si mohol kupiť či robiť čo chcel a aj aky chcel mať level, veľmi ťažko som ju mazal :)
pas!k (3765)|3.4.2007 09:26
njn mmorpg je beh na dlouhou trat .. a vetsina lidi ktery neco chytne pak hraje vice mene jeden titul ;) Taky mezi ne patrim proc se zabejvat desitkami her rocne ktere vyjodu dohrajete je za 6 hodin a nenabidnou vam nic noveho kdyz muzete svuj cas investovat do jedine hry zdokonalovat se v ni a obcas dokoupit datadisk ;)
tequilla (1015)|3.4.2007 12:37
[QUOTE=okounek]A měl jsi to na nejlepší rozlišení i detaily NFS carbon?[/QUOTE]

Jasne, rozliseni 1600x1200, vse na max. Jak jsem rikal, od do NFS:U tam moc zmen videt neni ani v grafice ani v hratelnosti. Sice jsem to dohral (stejne jako snad vsechny dily NFS), ale jen proto, ze jsem zrovna nemel po ruce nic jinyho na odreagovani. Ted mam Flatout2 a NFS slo davno do kose.

[QUOTE=okounek]Ted jsem jezdil demo v toce 3 a v pohodě ani jednou jsem nevylítnul ze zatáčky,řezal jsem je jako professionál stačí to jen umět mít cit v rukách protože na klavesnicí se to hraje trošku hůř:).ty jsi už to pařil když jo tak mi řekni jestli si to má cenu kupovat?Ale v červnu vyjde taky dobrá hra Colin McRae: Dirt taky to vypadá dobře co myslíš?[/QUOTE]

Ja to hral chvilu u kamose a snazil jsem se to jet na volantu (Logitech G25) bez jakekoli pomoci PC a s manulani prevodovkou. Bylo to jednim slovem maso. Asi bych to nekupoval, spis se mi vice libi to Test Drive.
Ad Colin -> uvidime az vyjde a az se to bude hejbat na mym kompu, zatim nezbyva nez doufat, ze to vyvojari nepo*pip* :)
okounek (106)|3.4.2007 22:04
Flatouta 2 jsem dávno dohrál je to fakt dobrá pařba:) hráli jsme to i s bratrem po internetu a v pohodě to bjehalo až na to že jsem zrovna neměl moc dobrou grafárnu tak jsem to radši odinstaloval jenomže mě ještě sralo že jsme to nemohli pařit spolu teda jen chvíli kdy mě to vyhodilo že tam není dvd a přepálit to jde ale má to dobrou ochranu tak mě to nevezme jenom ochranu:( jinak to jde naistalovat,ale spustit to už je věc druhá :)
tequilla (1015)|4.4.2007 08:31
Ochranu to ma starforce, cimz me vydavatel jako majitele originalu pekne nastval, ale na druhou stranu existuje moznost, jak toto vsechno obejit - US verze je totiz bez starforce :).
okounek (106)|4.4.2007 13:04
Jenomže já mám českou verzi tak třeba někde schrastím tu US verzi a když ti řeknu jestli mě to jede ale pochybuju že to někdo má stačilo jsi to totiž koupit za pakatel 300Kč myslím že hodně lidí si to spíš koupilo než stáhla do komplu přes nějaký ty prográmky to je můj názor :) a díky za všechno:).
Fox_22 (119)|12.4.2007 14:35
Mě baví mafia, rally simulace (jen RBR ale třepu se na CMR DIRT) a doomovky. Jediné co mě zklamalo bylo poslední NFS. K čemu jsou pěkně udělané video sekvence, grafika a zvuky když je to variace staré arkády na konzoli snes.
okounek (106)|22.4.2007 12:57
Mafii jsem táké něklikrát hrál,ale je to jen přeci už delší doba co jsem ji hrál,ale je to fakt dobrá hra,a co hrál jsi někdy tocu race driver 3 sice to nemá moc dobrou grafiku ale ten výběr aut :).
okounek (106)|22.4.2007 13:02
Tak jsem si našel na flatouta 2 crack tak jsem ho vložil spustil hru hra chvíli jela ale potom mě to vyhodilo z hra a napsalo neodesílat chybu¨,nevíš čím to je?
Jackal1 (218)|22.4.2007 13:26
Já mám nejraději celou sadu Medal of Honor, Call of Duty, UberSoldiera, Battlefield 2, Rainbow Six a Virtua Tennis 2 atd........ :o :o
ICEBOSS (3435)|22.4.2007 22:32
sakra... zacal sem parit commander keena 4...
boboco (1987)|22.4.2007 22:41
To jsem sám, kdo má doma u postele automat s PONGem ?:D -musím říct, že mě v současnosti žádná hra příliš nezaujala. Těším se na Collin McRae Dirt, Juiced II a na nového Fallouta. Mohl bych ale jmenovat spoustu her, které mě za poslední dobu zklamaly:thumbdown. Pěkná grafika, báječné efekty, po pár minutách ale nuda a monotónnost nebo jiné zklamání - to jsou hry dneška:-( -možná ale stárnu a jsem moc vybíravej, nevím;)
Cody1 (4)|1.5.2007 00:03
z novejsich: Call of Duty2
z tech drivejsich: Worms Armagedon, Atomic Bomberman
lupenn (8)|6.5.2007 16:46
Medal of Honor, Call of Duty,+2,mafia...a klasicke doomovky:)
EIZO S1931NSH-BK (32)|13.5.2007 09:48
Najlepsie hra je PACMAN 3D GOLD EDITION.Dost naocna ale pri nej stravim 5 hodin a nenudim sa.Doporučujem!!!!!
Jackal1 (218)|13.5.2007 10:04
Všechny díly Medal of Honor a Call of Duty. :o
Klingacikx (1545)|14.7.2007 09:46
No jasne Call of duty a Medal of Honor perfektné hry už som ich pár krát prešiel, Call of Duty 2 bola s toho asi najlepšia. Teraz hrám Medieval 2 Total war tiež dobrá stratégia. Ale tiež nesmiem zabudnúť na Mafiu tá hra mala výborný príbeh.
Jackal1 (218)|14.7.2007 09:49
Já se rád vracím k Tomb Raider. Legend a poslední díl jsou prostě super, ale rád si zahraji i starší díly. :)
Sieben (513)|14.7.2007 14:20
teď CSko 1.6 a S.T.A.L.K.E.Ra ...a jinak
úchvatný FABLE: The Lost Chapter
pak
Mafia,Baldur´s Gate 1,2,C&C:Tiberian Sun, pacman,karty,...a nejlepší hra co sem kdy hrál Fallout a Fallout 2...

a taky hra kde ste malej kluk a je vám unesen pejsek do jiného světa a vy se ho vydáte zachránit...jen ten název si už nepamatuju, ale to mě taky dostalo...
Jezevec (607)|14.7.2007 14:54
Jednoznačně Wolfenstein: Enemy Territory

Je volně ke stažení na internetu, zdarma, legálně. Engin Wolfensteina 3D v multiplayeru - možné hrát pouze jako multiplayer. Bomba:)... samozřejmě třeba grafika STALKERa nebo FEARa je lepší, ale tohle je zdarma, volně šiřitelné a perfektně zábavné:)
BlackFrog (563)|14.7.2007 19:55
když jste se tu všichni tak rozepsali... CoDčka a MoHčka byli skutečně nejlepší (a jedny z mála "stříleček" co mě kdy bavili), pak jsem 2x dohrál Hidden and Dangerous 2, i když mi to chvíli připadalo spíš strategii:) pak taky zmiňovaná Mafie, a hra ke které se hodně vracím Rome: Total War. Bohužel AI neni stoprocentní a často si com nehlídá pomalé silné jednotky rychlými apod. takže ve výsledku jsem schopný dycky nepřítele obklíčit a zničit:) Pak sem měl taky období The Sims 1,2 a té hromady datadisků :D Poslední dobou z těch novějších ANNO 1701 (na mě moc složitý, nejde mi to:) ) a Supreme Commander (moc složitý na můj PC:D )
Sieben (513)|15.7.2007 09:10
jo a Neverhood a hra Oddworld: Abe’s Oddysee
znáte někdo?
mech13 (5526)|15.7.2007 09:49
Mas na mysli plastelinu a nekonecnou chodbu?
Sieben (513)|15.7.2007 10:33
no Neverhooda zná asi každej...
ale toho Oddworld: Abe’s Oddysee -mě totiž kdysi uchvátil..moc dobrá hra... a nevím co myslíš tou nekonečnou chodbou
Aytech (475)|7.2.2008 13:26
Gears of War!!! i kdyz mam radsi FPS, GoW me docela pobavila, ma slusny pribeh, dobru grafiku. jen ze musis k ovladani trochu zvyknut...
Konnor (278)|7.2.2008 13:47
Nejlepší hry jsou ty starý (crystal caves, commander ken, wacky wheels, WC2,...) ale docela mě potěšil Gothic3 ikdyž ten konec,.. no nevim čekal jsem víc,...
kokrhanek (92)|8.2.2008 13:02
Nejlepší hra, která mě chytla a hraji ji do teď je DIABLO II a Trynsport tycoon Deluxe
Rasty_CZE (49)|10.2.2008 15:20
Tak ja davam rozhodne Gothic 3 ted ho hraju podruhy a urcite ho chci dohrat za maga:) Predtim jsem to vsechno daval mecem.
ICE_D (2754)|10.2.2008 21:03
Odjakziva mam nejradsi auta a sporty, ale pokud je hra dobra, tak muzu skoro kazdej zanr ;) Takze:

1. Serie NFS, krome Most Wanted a ProStreet jsem hral vsechny a vsechny me mrte bavily, nejvic Underground 2 - tuning, volnej pohyb po metse ala GTA, super moznosti vylepseni.
2. Midnight Club II - auta byla tuningovana a uzivatel nema moznost sam neco modifikovat, ale tyhle zavody jsou tak brutalne tezky, ze me to motivovalo za kazdou cenu to prerazit a dohrat. Jeden prokletej zavod v cca 70% progressu jsem jel dva dny a asi na 50 pokusu :D
3. Street Racing Syndicate - klon NFS, zdarma ke Score, vyplatilo se koupit - nejvetsi plus: moznost splitscreenu a parby s kamosema na chlastacich party u nas doma :D
4. Cross Racing Champ. - kombinace zavodu na snehu, blate, silnici s buginama, pickupama, zavodnima specialama, ke ktery jsem pristupoval se znacnym despektem (dostal jsem ji zdarma k casopisu Autosport&tuning), ale nakonec jsem se kralovsky bavil!
5. Serie FIFA, NBA a NHL od nepameti dodnes
6. RTL SkiJumping06 - za 149,- super zabava
7. Diablo II + datadisk - jediny RPG jaky jsem kdy hral a bylo to super

Mohl bych pokracovat dal, ale to bychom tu byli este dlouho :D Dobry hry byly, jsou a doufam, ze vzdycky budou ;)
matyyy (2527)|10.2.2008 21:56
original war po ni uz sem nikdy nehral nic tak dobryho a 2ka uz asi nebude
billy_86 (160)|20.2.2008 11:36
před mnoha lety mě asi nejvíc chytnul age of empires :))
Ascorti (31)|20.2.2008 16:48
Hra, kterou jsem (do)hrál asi nejčastěji je určitě Diablo 2... snad za všechny postavy ;)
adolfik (236)|20.2.2008 18:15
rozhodně všechny kultovní pecky a RPG (na mým kompu stejně nic jiného nejde :D). Jako třeba Fallout (34x:)), system shock 1 a 2, Thief, Z... Z nových her hraju převážně na bráchově počítači-Bioshock, Oblivion, Gothic 3...
No a samozřejmě se těším na Jagged Alliance 3 a Fallout 3 ;)
Masakari (28)|23.2.2008 18:02
Tak ja si taky přisadím:)
Já cokoliv co má v názvu MECH:) (Jak MWarrior 2,3,4 tak MCommander 1,2), Eve, NFSU 1,2, NFS MW, NFS C, NFS PS a českou serii UFO Aftermath, Afterlight, Aftershock:) A až bude nový železo tak Crysis, Oblivion:) A smaozřejmě Starcraft a Fallouty:)
)aguar (235)|26.2.2008 15:37
Urcite HL2,episoda 1 a 2. Uz se tesim na 3
klidne si to zahraju aji nekolikrat po sobe.
Zoidik (1405)|26.2.2008 15:45
Mno v současné době mě dost chytl Call Of Duty 4, ale jak se mi dostal na disk zaklínač, tak je to po velice dlouhé době co mě takhle chtl RPG žánr
bags (232)|26.2.2008 18:58
hraju UT3 :) paraaada ve volne chvili na mape s Vehicles :)
Diamondblack (52)|26.2.2008 19:43
Tak Cs 1.6, CoD 4, WoW, W3, Red Alert 2, Lineage II, UT, Port Royale
meeee (1110)|27.2.2008 10:39
[QUOTE=Zoidik;94624]..., ale jak se mi dostal na disk zaklínač, tak je to po velice dlouhé době co mě takhle chtl RPG žánr[/QUOTE]

jj, Zaklínač je výborná "příběhovka", to mám rád. Podobně mě braly KOTORy.

A Elder Scrolls od Daggerfallu dál taky paráda. Daggerfall byl na svoji dobu neuvěřitelně rozsáhlej a propracovanej.
Zoidik (1405)|27.2.2008 11:54
[QUOTE=meeee;94818]jj, Zaklínač je výborná "příběhovka", to mám rád. Podobně mě braly KOTORy.

A Elder Scrolls od Daggerfallu dál taky paráda. Daggerfall byl na svoji dobu neuvěřitelně rozsáhlej a propracovanej.[/QUOTE]

Osobně mám spíše rád takové mozkově nenáročné hry jako třeba CoD, Painkiller, Medal... nejradší ty z druhé světové. Těším se hodně jak se ke mě dostane crysis a far cry 2. Hry typu Zaklinač mě fakt musí něčím zaujmout, musí mít v sobě jisté kouzlo ( aspon pro mě teda ) abych si je nainstaloval a zahrál