reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Domácí síť,sdílení souborů

terryjohn (116)|29.7.2010 17:42
Ahojj mám nový notebook a ze svého stolního pc se mi nechce vypalovat nebo prenaset na flesce vsechna data,cca 200GB takze se chci zeptat jak to provest abych to mohl sdilet ze stareho kompu a pohodlne to dostal do notasu...\doma mma pc ktere je napojeno na modem a jeste je k modemu pripojen router,ktery slouzi k tomu aby sel net na notasu segre a ted uz i mne..takze co a jak nastavit aby slo sdilet z kompu? v teto oblasti su laik tak se ptejte jestli potrebujete neco vedet..

jeste bych dodal ze na stolnim pc mam win xp a na notasu windows 7 64bit..
zsdx (2098)|30.7.2010 10:35
[quote=terryjohn;391867]Ahojj mám nový notebook a ze svého stolního pc se mi nechce vypalovat nebo prenaset na flesce vsechna data,cca 200GB takze se chci zeptat jak to provest abych to mohl sdilet ze stareho kompu a pohodlne to dostal do notasu...\doma mma pc ktere je napojeno na modem a jeste je k modemu pripojen router,ktery slouzi k tomu aby sel net na notasu segre a ted uz i mne..takze co a jak nastavit aby slo sdilet z kompu? v teto oblasti su laik tak se ptejte jestli potrebujete neco vedet..

jeste bych dodal ze na stolnim pc mam win xp a na notasu windows 7 64bit..[/quote]

Nastav si na PC sdileny adresar /pravym tl. - Sdilet/ a na ntb Start - Spustit - \\ip.adresa.PC
terryjohn (116)|30.7.2010 12:38
dekujuuuuu mooc:idea:thumb:thumb:thumb