reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW26 - popo33: bomb

popo33 (68)|29.7.2010 17:54
Kolik času zabrala tvorba: 15-20
Pointa wallpaperu: Z vysoké kvality součástek MSI se mohou někteří jedinci zbláznit.

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: Můj první pokus o 3D postavičku.
01 A.jpg 01 B.jpg
popo33 (68)|29.7.2010 17:56
Prosím o pomoc s výběrem finální varianty.
Nebráním se připomínkám a námětům k úpravě finálu.
Díky všem.
Lugh03 (63)|29.7.2010 19:42
Podle mě jednoznačně první s černým písmem. Jinak je ta bomba pěkná, akorát není kolem místo na ikony, o 25 až 30% bych ji zmenšil, umístil do pravého dolního zlatého řezu a místa bude dost. Výrazná je dostatečně, takže pozornost přitáhne a navíc se to zharmonizuje ;)
jrx (1880)|29.7.2010 20:00
Pěkné, ale pro mě stejná situace jako s tím vláčkem. Nápad dobrý, provedení dobré, technicky (render) taky na úrovni, ale na plochu bych si to teda nedal ;) Ono mi to připadá jako model, který si jen tak pro radost doma odpoledne udělám a "ejhle", připlácnu na to logo a už je z toho wallpaper, šup s ním do soutěže. Samozřejmě nechci vaší práci nijak zhazovat, už podle počtu hlasů a umístění (mimochodem gratulace) v minulém kole je jasné, že toto je spíš můj subjektivní názor založený prostě na jaksi jiné filosofii vnímání slova "wallapaper" ;) Mám rád 3d tvorbu (i proto že sám 3d dělám), ale toto prostě pro mě není wallpaper, toto je model s logem vyrenderovaný do rozlišení vhodného na plochu (už jen proto, že to bude strašně rušit, viz. kolega nademnou). Ale jak říkám, jedná se o můj subjektivní názor, který mě bohužel (pro vás) asi ovlivní při hlasování, ale i přesto je to velice povedené. :thumb

p.s. taky se mi více líbí verze s černým písmem.
popo33 (68)|29.7.2010 21:05
[quote=Jiri@tncm;391913]Pěkné, ale pro mě stejná situace jako s tím vláčkem. Nápad dobrý, provedení dobré, technicky (render) taky na úrovni, ale na plochu bych si to teda nedal ;) Ono mi to připadá jako model, který si jen tak pro radost doma odpoledne udělám a "ejhle", připlácnu na to logo a už je z toho wallpaper, šup s ním do soutěže. Samozřejmě nechci vaší práci nijak zhazovat, už podle počtu hlasů a umístění (mimochodem gratulace) v minulém kole je jasné, že toto je spíš můj subjektivní názor založený prostě na jaksi jiné filosofii vnímání slova "wallapaper" ;) Mám rád 3d tvorbu (i proto že sám 3d dělám), ale toto prostě pro mě není wallpaper, toto je model s logem vyrenderovaný do rozlišení vhodného na plochu (už jen proto, že to bude strašně rušit, viz. kolega nademnou). Ale jak říkám, jedná se o můj subjektivní názor, který mě bohužel (pro vás) asi ovlivní při hlasování, ale i přesto je to velice povedené. :thumb

p.s. taky se mi více líbí verze s černým písmem.[/quote]

Děkuji za kritiku,
chtěl bych se Vás zeptat, co si přesně pod pojmem wallpaper tedy představujete? Pokud si zadáte do vyhledávače tento pojem najde zde jak decentní tak i kontrastní, do očí bijící dílka.
Model určitě dělám z radostí :-), ale již od začátku se snažím o realizaci svého nápadu a mám v hlavě namyšlenou celou scénu i s rozmístěním modelů a log.
Určitě budu rád, když se k tématu "wallapaper" vyjádříte hlouběji.
popo33 (68)|29.7.2010 21:10
[quote=Lugh03;391905]Podle mě jednoznačně první s černým písmem. Jinak je ta bomba pěkná, akorát není kolem místo na ikony, o 25 až 30% bych ji zmenšil, umístil do pravého dolního zlatého řezu a místa bude dost. Výrazná je dostatečně, takže pozornost přitáhne a navíc se to zharmonizuje ;)[/quote]

Díky, pokusil jsem se o popisovanou změnu.
pokus.jpg
dzandra (1368)|29.7.2010 21:27
Jojo krásá, už mě mrzí, že nemám čas si zatím hrát ani pořídně s gimpe natož se vrhnou na blender :cry:cry, snad jednou v dalekém budoucnu zvládnu něco podobného :thumb
popo33 (68)|29.7.2010 21:50
Tak a který?
01 A.jpg pokus.jpg pokus 02.jpg
Prott (240)|29.7.2010 22:01
já bych vybral poslední :thumb
H3w3R (226)|29.7.2010 22:18
poslední, ale s výhradou... otočil bych tu figurku dovnitř, ne ven
jrx (1880)|29.7.2010 22:35
[quote=H3w3R;391950]poslední, ale s výhradou... otočil bych tu figurku dovnitř, ne ven[/quote]

Souhlasím. Jinak teď už se mi to začíná líbit, konečně to stmavlo (to jsem předtím nenapsal, ono tmavý objekt na bílém či světlém pozadí na plochu je nevhodný. V takto kontrastních prvcích se člověk pak ztratí a ikony a text ikon se potom hůře rozpoznává, narozdíl od jednolitého nebo barevně "užšího" pozadí ;))
popo33 (68)|30.7.2010 12:49
Další náhledy s otočenou figurkou.
Který se Vám zamlouvá ???
POK 01.jpg POK 02.jpg POPK 03.jpg