reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ati 1900xt pripojeni k tv catalyst 7.2

pagotamd (5)|31.3.2007 14:22
predem se omlovam pokud to tu nekde je
jsem relativne cerstvej majitel ATi, instalace ovladacu ok nastaveni taky no-problem

ale ted jsem chtel tuto kartu prez tv vystup pripojit k TV ale nedari se ,
desktop1 mam nastavenej svuj lcd 930bf
desktop2 je defaultTV

na tv se me ale pouze vzdy ukaze pozadi zadladni obrazovky win xp ta louka s oblohou pokud neco otevru na TV se to vubec neukaze je tam furt to pozadi+obloha --spustim video ,taky nic

na nvidii jsem dal pouze clone a bylo

muze nekdo bod po bodu poradit mam catalyst 7.2 prosel jsem vse s cim se dalo hejbat a je tam furt jenom to pozadi,dik
pegy (757)|1.4.2007 21:17
[QUOTE=pagotamd]predem se omlovam pokud to tu nekde je
jsem relativne cerstvej majitel ATi, instalace ovladacu ok nastaveni taky no-problem

ale ted jsem chtel tuto kartu prez tv vystup pripojit k TV ale nedari se ,
desktop1 mam nastavenej svuj lcd 930bf
desktop2 je defaultTV

na tv se me ale pouze vzdy ukaze pozadi zadladni obrazovky win xp ta louka s oblohou pokud neco otevru na TV se to vubec neukaze je tam furt to pozadi+obloha --spustim video ,taky nic

na nvidii jsem dal pouze clone a bylo

muze nekdo bod po bodu poradit mam catalyst 7.2 prosel jsem vse s cim se dalo hejbat a je tam furt jenom to pozadi,dik[/QUOTE]

Nuz u ATI je to tak, ze musis mat zapnutu rozsirenu obrazovku, co predpokladam, ze aj mas, ked sa ti to zobrazuje na TV a v druhom kroku, musis tam to video pretiahnut, takze z obrazovky tvojho monitora chytis prehravac a pretiahnes ho doprava na obrzovku TV, Ja to tak robim a zatial ziadne problemy... ak to nepomoze, tak neviem.... ;)
pas!k (3765)|3.4.2007 08:45
1. otevri control center (poklikej ikonku ati v pravo v liste)
2. vlez do zalozky Avivo video a tam klikni na rezim divadlo.
3. tam si vsimni ze nahore muzes prepinat adaptery na ten primarni a na tv ja osobne to mam nastaveno tak ze kdyz spustim jakekoliv video treba ve winampu automaticky se mi zobrazi na tv i kdyz ho na pc budu mit hozene v liste to je pouzitelne hlavne kdyz potrebujes na pc neco delat a nekdo jiny se chce divat na film spusteny z toho pc .. jak presne ty polozky nastavit uz si z hlavy nepamatuji musel bych s edoma podivat ale jiste si s tim pohrajes .. alternativou take je ze pri zapnuti tv v driverech nedas rozsirit ale klonovat pak se ti na tv zobrazi klon tve plochy .. ja oaobne pouzivam rozsireni .. Kdybys s tim mel problem ozvi se na icq
pagotamd (5)|4.4.2007 17:24
dik vsem ,uz me to jde