reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Realtek HD audio

xmeda (3)|1.4.2007 03:00
Mam tu MB foxconn s integrovanou zvukovou kartou realtek HD audio s 883 cipem.. problem je ten, ze jeji zvuk laguje jakmile pustim treba nejakou zalezitost typu doom2 (jak se ozve zvuk zacne se skubat), bulanci atd atd, pripadne kdyz mam rozjety winamp a kopiruju veci z cd/dvd (UDMA5 nastaveno)..
Standard prehravani pouze z disku a pouze ve widlich problem nedela. NFS HP2 napriklad taky v klidu.. Zato treba pustit film z dvd je zvukova kase.

sys I965+P4 3GHz 1GB RAM
os XP pro 32bit

Zkusil jsem i fungl ovladace realteku a porad nastejno... novy directX a porad stejne. Sacuju to ciste na problem nejakych nastaveni nebo driveru.. nevi nekdo?
okounek (106)|1.4.2007 09:12
A to ti dělá když sputíš víc aplikací najednou nebo jen když máš spuštěnou jenom jednu,já jsem měl takový problém taky spustil jsem více aplikací a škubal se mi zvuk tak jsem přeinstaloval Win XP a všechno jede v poho,třeba to pomůže,nebo to budou špatně nainsalovaný:).
xmeda (3)|1.4.2007 12:48
nn.. na pozadi to nic nevytezuje. Konec koncu je to P4 smarja. S podobnou zalezitosti s integrovanym realtekem jsem se predtim na 1GHz celeronu nikdá nesetkal. Vec nejakych nastaveni.. tip?

jinak win jsou preinstalovany taky, porad stejny chovani
okounek (106)|22.4.2007 12:34
Tak si stáhni novější ovladače,třeba tohle pomůže:)
xmeda (3)|22.4.2007 15:20
novejsi nejsou