reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

V čem vypálit image ve formátu .bin?

Pida2 (6)|13.7.2006 19:47
Stahnul jsem si obraz disku (prý je to obraz disku) s koncovkou bin a nevím jak to dostat na CD. Nero 6 si s tím nedokáže poradit, možná by si s tim poradil, ale mě se to nepovedlo (hlásí:"neočekávaný formát souboru"). Neznáte někdo nějaký program, který by to zvládl?
Lapak_oldd (68)|13.7.2006 19:58
[QUOTE=Pida2]Stahnul jsem si obraz disku (prý je to obraz disku) s koncovkou bin a nevím jak to dostat na CD. Nero 6 si s tím nedokáže poradit, možná by si s tim poradil, ale mě se to nepovedlo (hlásí:"neočekávaný formát souboru"). Neznáte někdo nějaký program, který by to zvládl?[/QUOTE]
tak prizpevky s takovym nadpisem u nas na foru rovnou zamykame, skus se taky poucit...

(de mi o to Poraďte někdo, kdo se pak ma vyznat na foru plnym podobnych nadpisu)


jinak k problemu: Alcohol 120%
ICEBOSS (3435)|13.7.2006 19:58
neumi to alcohol 120%?
Architect (232)|13.7.2006 20:00
[QUOTE=Lapak]tak prizpevky s takovym nadpisem u nas na foru rovnou zamykame, skus se taky poucit...

(de mi o to Poraďte někdo, kdo se pak ma vyznat na foru plnym podobnych nadpisu)


jinak k problemu: Alcohol 120%[/QUOTE]

Uz jsem mu hned po zalozeni threadu odpovel SZ, takze se nemusite znepokojovat. Ani IceBoss. A mam dalsi zbytecny post:

Tak nemam! Mam skvely napad. Pida2, nech to tadyk! Tady se budou davat vsechny posty tykajici se nejakych obecnejsich problemu. Toe good one:)
Architect (232)|13.7.2006 20:13
No vidíte, třeba já mám celkem potřebný dotaz, znáte někdo adresu v registrech windows, kde se dá vypnout ten žlutý štít, co porád po aktualizaci vyskakuje, restartujte teď, nebo až později. Jsem na PC, mačkám různé klávesy i enter a bojím se, že jednou ho zmáčknu přesně v tu dobu, kdy to zase vyletí, a stahování pak bude v čudu, páč přes IE...
Jo a ještě jednu do regů, kde se vypne ta kontrolka málo místa na disku:).

Tak to místo jsem našel, ale s tou aktualizací fakt nevím.
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
vytvořte hodnotu DWORD s názvem NoLowDiskSpaceChecks a nastavte ji na 1.
ICEBOSS (3435)|13.7.2006 21:02
Architecte, zaloz prosim tema v sekci urcene k dotazum tohoto typu.
tema presunuto do spravne sekce a upraven nadpis.
Architect (232)|13.7.2006 21:10
Špatný přístup. Téma změnit nadpis a přesunout zpět do rubriky volné témata!!
CO je TO za přístup??
ICEBOSS (3435)|13.7.2006 21:15
to je debordelizace fora. autor byl samozrejme o presunu tematu informovan SZ. a uz dost OT prosim. kdyztak me prosim kontaktuj pres SZ.