Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Outlook 2007 - kompatibilita souboru *.pst

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Zdravím pánové.

Mám menší problém s outlookem 2007. Vždy když jsem si ho nastavoval, tak jsem si nastavil e-mailové účty a překopíroval jsem do příslušného umístění pst soubor. Nedávno jsem reninstaloval windows 7 a když jsem dělal outlook výše popsaným způsobem, tak došlo k tomu, že po překopírování pst souborů po mě chtěl vytvořit outlook nějaký přístupový účet a zmizely mi nastavené e-mailové účty. Odinstaloval jsem kompletně teda office07 a po opětovné instalaci mi outlook hlásil při spuštění že nemůže najít soubor outlook2.pst Jelikož mam toho už plné zuby, tak se chci zeptat, zda je nějaký jiný alternativní e-mailový klient, který si poradí s pst soubory outlooku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Myslím že si s němi poradi thunderbird http://www.czilla.cz/produkty/thunderbird/, dokonce jsem ho někomu nasadil potom, co v office 2000 mu pst překročilo 2gb

Registrace
    Sep 2006

O thunderbirdu jsem uvažoval že bych ho použil, ale pochyboval jsem že si s tím poradí. Tak ho doma zkusím nastavit. A s těma 2GB bude myslim problém i teď u mě doma...

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

no office 2007 nemá s větším pst než 2gb problém, takže by to blbnout nemělo, možná by jsi mohl zkusit místo nakopírování pst, vytvořit pst nové a import/ze souboru pst

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    Odinstaloval jsem kompletně teda office07 a po opětovné instalaci mi outlook hlásil při spuštění že nemůže najít soubor outlook2.pst
    Smaz si prislusny extend.dat

nastavil e-mailové účty a překopíroval jsem do příslušného umístění pst soubor
    Kopirovani je rychlejsi, ale import je spolehlivejsi!

Registrace
    Sep 2006

zsdx : smazal jsem všechno a pročistil registry. teď už mi nejde ani outlook spustit, takže na něj budu prdět a import udělám v thunderbirdu

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    zsdx : smazal jsem všechno a pročistil registry. teď už mi nejde ani outlook spustit, takže na něj budu prdět a import udělám v thunderbirdu
    Slo jen o jeden soubor, extend.dat v adresari s pst soubory.
    OK, dalsi moje rada by byla - novy uziv.profil, ale to je uz bezpredmetne.

Registrace
    Sep 2006

zsdx : Než jsem včera nainstalovat thunderbirda, tak jsem ten extend.dat smazal a ničemu to nemoholo. Outlook stále hledá nějaký soubor outlook2.pst ( nevím co to je, kde to je, na co to je ).

Včer jsem nainstaloval thunderbirda, nastavil uživatelské účty a milé překvapení bylo, že automaticky nastavuje IMAP a SMTP. A ne jak u MS.... Jenom by mě zajimalo, tak si do MT dostat ten PST soubor, který jsem měl dříve v outlooku. Pokud dám import z programu, tak mam na výběr z jakého chci importovat data, ale to mi je na prd. Ja potřebuji import ze souboru. Když si ho v MT najdu a chci si nastavit cestu k PST tak mam pouze dialogové okno s informací že se jedná o import ze souboru a tlačítko DÁLE. Nic víc tam neni a když dám dále, tak se nic nestane... Měl by někdo nějakou radu jak to obejít nebo jak to zprovoznit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Registrace
    Sep 2006

Pokud to bude funogvat aj ve verzi 3.XXXX tak tě odměna nemine. Doma vyzkouším.

Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od crasten Zobrazit příspěvek

Pomohlo by to, ale neni to por moji verzi, musim hledat trochu někde jinde, ale dík za námět

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Outlook 2007 opravdu nema s velkym souborem problem .. ono zalezi na tom cos vsechno tam povrtal .. imho by melo stacit odinstalovat offcie treba nejakym revo unninstallerem a pak je nutny smaznout par slozek ..

Windows Vista: Users\uživ. účet\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
    Windows XP: Documents and Settings\uživ. účet\Application Data\Microsoft\Outlook

Registrace
    Sep 2006

No, instaloval jsem novy windows 7 a sadu office a dělalo to problémy od začátku... Tak jsem si vyzkoušel thunderbirda a jsem spokojenej... teď jenom nějak dostat starý mejly a kontakty z toho PST. Zkusim vytvořit nový účet ve windows, nastavit outlook a přetáhnout to.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Problemy jakeho druhu? A mas legal?

Registrace
    Sep 2006

No, když jsem měl systém i office po instalu , tak jsem vytvořil e-mailové účty a fungovaly. Nakopíroval v ttcm jak mam ve zuvyku PST soubory do příslušné složky a zmizely mi nastavené e-mailové účty a outlook chtěl přístup do nějakého uživatelského profilu který jsem nikdy nevytvářel. tak jsem odnisntaloval office a všechno smazal. druhý den instal a outlook chtěl zadat cestu k souboru outlook2.pst který nikde v PC nemám. Nikdy jsem tyhle problém neměl...

jj, legal.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Microsoft Office: Outlook 2007 - import
    Od pyroozzy v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-01-2011, 20:46
  2. Microsoft Office: Problém Outlook 2007
    Od lape v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-01-2011, 11:56