reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odešel flashdisk?

Petr S. (1220)|2.4.2007 19:43
Zdravím,

mám tento MP3 přehrávač iTec PROplayer 6570 a od nedávné doby začal vykazovat jisté podivné chování. Po spuštění vytrvale hlásí, že na něm nejsou nahrány žádné písničky a pokud se je na něj pokusím nahrát tak se buď při transferu sekne nebo v lepším případě celou skladbu nahraje ale když si ji chci pustit, tak to zase hlásí, že tam žádná hudba není... :notsure

Formát nepomáhá. Nevíte co by s tím mohlo být? Má s tím také někdo jiný podobné zkušenosti?

Podle mě je to na reklamaci, co myslíte vy?
tgfh (2985)|2.4.2007 20:04
Zkoušel jsi ho i na jiném PC?
Pokud ano je to 100% na reklamaci....
Martin Šejnoha (255)|2.4.2007 20:24
už jsem měl v rukou několik flashdisků s podobnou závadou... přihlásily se do systému buď s nulovou kapacitou anebo z nich mizely data a pod. to je případ když řadič zůstane funkčí a odejde ona flash paměť, jednou jsem zkusil vzít flashku vykuchanou z MP3 zničené pádem na zem a osadit ji do takového flashdisku... opět obživl a fungoval
Petr S. (1220)|6.4.2007 08:20
Tak to vypadá opravdu na tu flash paměť. Nejde to ani zformátovat (Systém Windows nemohl dokončit formátování) a teď hned při prvním připojení zasekal PC, protože na něj nebylo možno vůbec zapisovat. Takže půjde na reklamaci.

Zjistil jsem ale, že má trošku (no možná trošku více) porušenou záruční pečeť :eek: Je z toho sice poznat, že flash nebyl rozděláván, ale kdo ví, jak to budou interpretovat oni. Co myslíte? :notsure

EDIT: Ve vlastnostech disku je vidět že na něm nějaké soubory musí být - kapacita volná z 50%, ale žádné tam nejsou vidět.
P1050553.jpg
tgfh (2985)|6.4.2007 09:35
Normálně to pošli na reklamaci a uvidíš co ti řeknou...
Pokud flashdisk nebyl rozdělaný měli by to poznat a vyreklamovat...
Petr S. (1220)|6.4.2007 10:17
[QUOTE=tgfh]Normálně to pošli na reklamaci a uvidíš co ti řeknou...
Pokud flashdisk nebyl rozdělaný měli by to poznat a vyreklamovat...[/QUOTE]

No, rozdělávaný nebyl co já vím. Měl to jeden můj známý, pro kterýho jsem to tenkrát kupoval a teď se s tím stalo tohle. Jasně, že to tam zkusím poslat, snad to dopadne... Jen aby po mě pak nechtěli peníze za servisní úkony při neoprávněné reklamaci... :notsure