Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Víkendová diskuze: PC sestavy

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Doctor01 Zobrazit příspěvek
    Jinak u dobrých prodejců výpočetní tecniky proč ne, stále existuje obrovské množství lidí, co si sami pc nesloží.
    No a na konec - do firem je vhodné brát celé hotové sestavy hlavně kvůli záruce a servisu. Ovšem tím myslím například IBM/Lenovo, HP, Dell se zárukou typu on site next business day apod.
    Souhlasím, doteď sem si PC vždycky stavěl sám, ale už mě to nebaví, je to zbytečná ztráta času a už se tím nemůžu ani nic nového naučit.
    A naprosto mě zejména nebaví řešit problémy náhodných pádů systému jako s posledním PC, kdy nevítě, jestli je to kvůli MB, grafárně, RAM, zdroji, disku nebo cokoliv, zjistit to je úmorný, zabere to hrozně moc času ... prostě si příští PC nechám složit v Alfě nebo Alze, nebo koupím Dell, IBM, HP (ti mají třeba docela slušný slevy pro studenty - na ISIC se často dostanete na nižší cenu než je součet cen komponent v známých e-shopech) a hotovo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Jj - přesně tenhle problém se mi stal s pc co jsem dělal pro jednoho známého ...
    Už mě to taky nebaví. Doporučím/vyberu a případně nechám složit ve kšeftě a hotovo.
    (nenaříkám nad jedním problémem, už toho bylo víc a člověk nemá čas pořád něco takového řešit)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele billy_86
    Registrace
    Nov 2006

Já taky někdy vůbec nechápu když člověk narazí na docela "slušnou sestavu" v který je ale nacpanej celeron (porodní zbytek)

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Do firmy - něco se zárukou rychlé opravy, pokud jsou to stroje vydělávající peníze (jinak je lepší mít 1 mašinu náhradní a ušetřit). Pokud možno všechny PC by mely být stejné kvůli preimagování.
    Doma - zásadně osobní skládačka, nikdo mi to tak dobře nevybere a neudělá jako já sám. Jinak chápu i czhuntera, někdy u toho taky teču - když skládám někomu. Naposled mi tu BSODovala sestava za 35K bez monitoru a bylo to jen starym BIOSem - na zabiti.

Supermarkety sux, o tom zádná.
    Obcas se objeví nejaká hotová dost výhodná sestava - LCD + PC + OS za 9K, coz je dobra nabidka, i kdyz je PC slozeny z vybehovych dilu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

PC setavy jedině spolehlivé značky do kanclu apod. zákl. využití Tj: HP, Fujitsu, Dell - dál si teď nevzpomenu. Jinak, zejména vzhledem k tomu, co do sestav běžně montují a za jaké ceny, tak doporučuji sestavit nebo od někoho spolehlivého nechat si sestavit na zakázku - za nějakou rozumnou odměnu, samozřejmě.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Citace Původně odesláno od Lukáš 85 Zobrazit příspěvek
    ... Jen mi vadí jedno. Většinou mají v okolí někoho, kdo by jim mohl třeba trochu poradit. Jenže oni nic neřeknou a prostě si něco koupí. Jsou přece dospělí ne..
    TOUCHE !!!

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

A máme tu vykopávače.

A dovolim si tez prispet - sestavy z letaku jsou na prd. Maximalne tak na pouzivani netu, ale jejich "supervykonne", "herni" atp - za to by se mely sekat hlavy

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

Ten kostlivec mohl zustat v te skrini... Ano podle me je lepsi vybrat si hw pro svuj podle sveho a maximalne si to nechat slozit dohromady.. U sestav z letaku nebo odnekud jinud bude vzdy nejaky hacek ....

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123