reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

3 a více tlačítek najednou

tonda pařmen (87)|2.4.2007 20:42
Vždycky když zmačknu 3 a více tlačítek najednou tak v pc pípá a nejde ani jedno tlačítko. Mam PS/2, a kdybych sehnal USB bude v tomhle směru lepší?
speedsnail (4876)|2.4.2007 21:58
Tak to by me taky zajimalo. Obcas me to pekne stve.
mech13 (5526)|2.4.2007 22:21
jj taky se pridavam:o
BlackFrog (563)|2.4.2007 22:29
taky se pridavam a zaroven k tomu neco reknu - na stare klavesnici mi to pipalo pri 3 tlacitkach, u nove drazsi klavesnice je to az u ctyr tlacitek. PS/2
mech13 (5526)|2.4.2007 22:32
[QUOTE=BlackFrog]taky se pridavam a zaroven k tomu neco reknu - na stare klavesnici mi to pipalo pri 3 tlacitkach, u nove drazsi klavesnice je to az u ctyr tlacitek. PS/2[/QUOTE]
cim drazsi klavesnice tim vic tlacitek zvlada jo?:D ma nekdo extra drahy exemplar s 5 zaroven fungujicimi klavesamy?:D v jake cenove relaci se tyto klavesnice pohybuji?:)
BlackFrog (563)|2.4.2007 22:34
[QUOTE=mech13]cim drazsi klavesnice tim vic tlacitek zvlada jo?:D ma nekdo extra drahy exemplar s 5 zaroven fungujicimi klavesamy?:D v jake cenove relaci se tyto klavesnice pohybuji?:)[/QUOTE]
no ja nevim je to takovy divny ale je to tak sam sem se divil:D tahle stala okolo 1200kč.
first.indian (683)|2.4.2007 22:57
U nekterych klavesnic nejde ani tak o pocet klaves ktere stisknete ale jde i o to ktere klavesy konkretne stiknete. Ja mel vetsinou problem pri hrani nejakeho NFS.Hral jsem na sipkach a kdyz jsem chtel jet do zatacky (stisknuta klavesa dopredu + zataceni doleva pripadne doprava) a do toho dat nitro (myslim to byla klavesa ALT) tak to vzdy krasne zapipalo a ja skoncil ve svodidlech :( Nakonec jsem to vyresil tak ze jsem se naucil hrat naucil ovladat tuto hru na numericke klavesnici a byl klid... Jinak na moji soucasne klavesnici (MS Natural Ergonomic Keyboard 4000) uz muzu konecne hrat i na sipkach :) a zbesile mackat co chci :cool: (jeste se mi nestalo ze by se sekla)
BlackFrog (563)|3.4.2007 14:42
[QUOTE=first.indian]U nekterych klavesnic nejde ani tak o pocet klaves ktere stisknete ale jde i o to ktere klavesy konkretne stiknete. Ja mel vetsinou problem pri hrani nejakeho NFS.Hral jsem na sipkach a kdyz jsem chtel jet do zatacky (stisknuta klavesa dopredu + zataceni doleva pripadne doprava) a do toho dat nitro (myslim to byla klavesa ALT) tak to vzdy krasne zapipalo a ja skoncil ve svodidlech :( Nakonec jsem to vyresil tak ze jsem se naucil hrat naucil ovladat tuto hru na numericke klavesnici a byl klid... Jinak na moji soucasne klavesnici (MS Natural Ergonomic Keyboard 4000) uz muzu konecne hrat i na sipkach :) a zbesile mackat co chci :cool: (jeste se mi nestalo ze by se sekla)[/QUOTE]
jo NFS... nemoh sem si vzpomenout na jake hre jsem poznal ze to ta nova zvlada lip, bylo to NFS... a myslim ze jeste Pro evolution soccer 5 (beh s dvouma sipkama + sprint + strela) - > takze mi ted dochazi ze ta nova zvlada obcas i 5 tlacitek:)
SmartMole (297)|3.4.2007 15:26
Je to o čipu co je v klávesnici. V herních klávesnicích obvykle bývají jedny z nejlepších. Každopádně drahá klávesnice není zárukou dobrého čipu a naopak. Například na Benq A800 za 235 kč výše zmiňované kombinace fungují bez problémů. Jinak na Microsoft Ergonomic Nartural 4000 fungují také bez problémů.
okounek (106)|4.4.2007 13:38
Já mám klávesnici od microsoftu a nemám žádný problém s tlačítky,třeba dám př: když třeba hraji závodní hru-toca race driver 3 tak zmáčknu šipku nahoru,doleva,doprava a k tomu klidně i mezerník a nic se neděje všechno jede v poho:) a k tomu mám nějakou levnou klávesnici asi do 300Kč.Nemusí být vždy pravda když je klávesnice drahá,že je lepší než levnější :).
pas!k (3765)|4.4.2007 15:03
ja mam klavesnici za 120 kc nejakyho geniuse a taky zadnej problem nemam :)
tgfh (2985)|4.4.2007 15:32
radši si koupím lepší grafarnu než myš za dva litry jak to dělají někteří :D