reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW27 - don-olaj: Hmm, zelí

don-olaj (29)|6.8.2010 14:05
Kolik času zabrala tvorba: zatím 20, ale je to jen uplne prvni nacrt tak se nedeste:)
Pointa wallpaperu: šnek a hlávka zelí.. Šnek je tichý, ale může být velmi výkonný v požírání... Vím, že to nemá asi nic společného s PC, ale napadlo mě to..

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: Je to první náčrt dělaný asi 20 minut, tak se nedeste.. bude 1000x lepši:)
snek.jpg
Courtier (28)|9.8.2010 09:55
[quote=don-olaj;393573]Kolik času zabrala tvorba: zatím 20, ale je to jen uplne prvni nacrt tak se nedeste:)
Pointa wallpaperu: šnek a hlávka zelí.. Šnek je tichý, ale může být velmi výkonný v požírání... Vím, že to nemá asi nic společného s PC, ale napadlo mě to..

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: Je to první náčrt dělaný asi 20 minut, tak se nedeste.. bude 1000x lepši:)[/quote]

Ta pointa smysl má.
Morfee (10)|9.8.2010 10:30
Bozi snek. Takovy krvelacny... Moc hezky malujes... ted z toho nejak vymyslet ten motiv...
don-olaj (29)|9.8.2010 18:28
Ahoj všem, kdo napsali :) ... moc díky... se šnekem sem už trošku pokročil :) ... udělal sem docela dost realistické oči... Myslíte teda, že to má "vtip" a že je to smaslné? ..


PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?
buh_vi (14)|9.8.2010 22:20
Namalované to je pěkně, ale nápad mi přijde trochu mimo mísu.
don-olaj (29)|9.8.2010 23:45
tady je šnek s upravenýma očima... teďko asi skočim na zuby :) ... poraďte prosím s tím ,co jsem psal v minulém příspěvku - "PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?"
snek22.jpg
ILJUSIN (175)|10.8.2010 07:56
[quote=don-olaj;394276]tady je šnek s upravenýma očima... teďko asi skočim na zuby :) ... poraďte prosím s tím ,co jsem psal v minulém příspěvku - "PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?"[/quote]
Chladič tam nedávej :thumb Pointu to má (a to víc než originální) tak proč ho tam rvát ;)
Celá hlávka nebo jen okousané kousky :confused: ... to je jen na tobě :D oboje by mohlo být pěkný.
GL :slug
Strogg_CZ (191)|10.8.2010 08:07
Název kola Tichý výkon by obrázku šneka i seděl, ale nemá to mít přeci jen nějakou větší spojitost s těmi ventilátory ? U sousloví tichý výkon mě napadne spousta věcí, některé myslím i dobré, bohužel některé nedokážu zpracovat.
A k té malbě, kreslíš opravdu hezky. Obrázek se mi líbí.
ILJUSIN (175)|10.8.2010 09:19
[quote=Strogg_CZ;394292]... ale nemá to mít přeci jen nějakou větší spojitost s těmi ventilátory ?[/quote]
Ale název kola je "tichý výkon" nikoliv "tiché ventilátory Noctua" tedy neni důvod je mít všude.
don-olaj (29)|10.8.2010 10:12
Díky moc všem kde mě udělili "kritiku" :) ... tak tam udělám asi tu hlávku zelí :)
czhunter (775)|15.8.2010 15:51
Nápad mi přijde dost dobrej, moc se mi nelíbí zpracování (nebudu brát v úvahu, že šneci nemají zuby a i kdyby je měli, tak by je měli jinde), zatím to má velmi nevyváženou úroveň detailů (z mnoha důvodů je velmi výhodné vždy pracovat pro celé ploše obrazu, tzn. stínovat, zdetailňovat vždy rovnoměrně na všech místech) a zejména kompozice je vyloženě mizerná.
Osobně bych šnečka zmenšil, zjednodušil (zeschematizoval), zelí taky zmenšil a dodal víc volnýho prostoru, aby celá kompozice "mohla dýchat" ... něco pro inspiraci: http://www.grafika.cz/art/3d/3dkompozice.html
don-olaj (29)|15.8.2010 19:08
No děkuju za docela ostrou kritiku ;-) .. Tak myslím, že se to docela dost lidem líbí, podlo toho, co psali a podle návštěvnosti a nepříde mi to moc nekvalitní, jak píšeš (vím, máš tam jiné slovo), ale ten šnek není ještě hotovej a myslím, že to je docela jedno, kdy budu co kde stínovat.

Zuby má proto, že je to grafická soutěž, kde se cení nápad ;) a má to další, možná skryté účely, které si může každý domyslet, podle sebe.

Určitě sem potom dám více podob s různými velikostmi šneka a rozmístěním atd :) ..
don-olaj (29)|24.8.2010 21:54
Tak, po dlouhé době opět přidávám další "pokrok" ... Nemám čas, tak to dělám, kdy se dá...


Co na to říkáte? :)
snek233.jpg