Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: SHW27 - don-olaj: Hmm, zelí

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Kolik času zabrala tvorba: zatím 20, ale je to jen uplne prvni nacrt tak se nedeste
    Pointa wallpaperu: šnek a hlávka zelí.. Šnek je tichý, ale může být velmi výkonný v požírání... Vím, že to nemá asi nic společného s PC, ale napadlo mě to..

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: ne
    Brush: ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: ne
    Tutorial: ne

Další komentář: Je to první náčrt dělaný asi 20 minut, tak se nedeste.. bude 1000x lepši
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: snek.jpg 
Zobrazení: 195 
Velikost: 769.9 KB 
ID: 18153  
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 06-08-2010 v 14:37 Důvod: přejmenováno na 27 ;)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Courtier
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od don-olaj Zobrazit příspěvek
    Kolik času zabrala tvorba: zatím 20, ale je to jen uplne prvni nacrt tak se nedeste
    Pointa wallpaperu: šnek a hlávka zelí.. Šnek je tichý, ale může být velmi výkonný v požírání... Vím, že to nemá asi nic společného s PC, ale napadlo mě to..

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: ne
    Brush: ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: ne
    Tutorial: ne

Další komentář: Je to první náčrt dělaný asi 20 minut, tak se nedeste.. bude 1000x lepši
    Ta pointa smysl má.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Bozi snek. Takovy krvelacny... Moc hezky malujes... ted z toho nejak vymyslet ten motiv...

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj všem, kdo napsali ... moc díky... se šnekem sem už trošku pokročil ... udělal sem docela dost realistické oči... Myslíte teda, že to má "vtip" a že je to smaslné? ..

PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Namalované to je pěkně, ale nápad mi přijde trochu mimo mísu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

tady je šnek s upravenýma očima... teďko asi skočim na zuby ... poraďte prosím s tím ,co jsem psal v minulém příspěvku - "PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?"
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: snek22.jpg 
Zobrazení: 141 
Velikost: 477.2 KB 
ID: 18186  

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od don-olaj Zobrazit příspěvek
    tady je šnek s upravenýma očima... teďko asi skočim na zuby ... poraďte prosím s tím ,co jsem psal v minulém příspěvku - "PS: ještě mě napadlo, že bych mohl udělat místo té hlávky zelí chladič a zelí by bylo okolo šneka spíše jenom okousané - už jen zbytky koukající ze země..., co myslíte?"
    Chladič tam nedávej Pointu to má (a to víc než originální) tak proč ho tam rvát
    Celá hlávka nebo jen okousané kousky ... to je jen na tobě oboje by mohlo být pěkný.
    GL

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Název kola Tichý výkon by obrázku šneka i seděl, ale nemá to mít přeci jen nějakou větší spojitost s těmi ventilátory ? U sousloví tichý výkon mě napadne spousta věcí, některé myslím i dobré, bohužel některé nedokážu zpracovat.
    A k té malbě, kreslíš opravdu hezky. Obrázek se mi líbí.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    ... ale nemá to mít přeci jen nějakou větší spojitost s těmi ventilátory ?
    Ale název kola je "tichý výkon" nikoliv "tiché ventilátory Noctua" tedy neni důvod je mít všude.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Díky moc všem kde mě udělili "kritiku" ... tak tam udělám asi tu hlávku zelí

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Nápad mi přijde dost dobrej, moc se mi nelíbí zpracování (nebudu brát v úvahu, že šneci nemají zuby a i kdyby je měli, tak by je měli jinde), zatím to má velmi nevyváženou úroveň detailů (z mnoha důvodů je velmi výhodné vždy pracovat pro celé ploše obrazu, tzn. stínovat, zdetailňovat vždy rovnoměrně na všech místech) a zejména kompozice je vyloženě mizerná.
    Osobně bych šnečka zmenšil, zjednodušil (zeschematizoval), zelí taky zmenšil a dodal víc volnýho prostoru, aby celá kompozice "mohla dýchat" ... něco pro inspiraci: http://www.grafika.cz/art/3d/3dkompozice.html

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

No děkuju za docela ostrou kritiku ;-) .. Tak myslím, že se to docela dost lidem líbí, podlo toho, co psali a podle návštěvnosti a nepříde mi to moc nekvalitní, jak píšeš (vím, máš tam jiné slovo), ale ten šnek není ještě hotovej a myslím, že to je docela jedno, kdy budu co kde stínovat.

Zuby má proto, že je to grafická soutěž, kde se cení nápad a má to další, možná skryté účely, které si může každý domyslet, podle sebe.

Určitě sem potom dám více podob s různými velikostmi šneka a rozmístěním atd ..

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Tak, po dlouhé době opět přidávám další "pokrok" ... Nemám čas, tak to dělám, kdy se dá...

Co na to říkáte?
Název: snek233.jpg 
Zobrazení: 105 
Velikost: 406.0 KB 
ID: 18418  

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Intel leze všem do zelí
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 20-11-2012, 01:16
  2. SHW27 - don-olaj: 1
    Od don-olaj v sekci 27. Tichý výkon