reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Foto Panasonic přestal číst SD kartu

slatored (3)|3.4.2007 14:30
Dobrý den ,
V mém foťáku Panasonic TZ1 jsem s úspěchem používal SD kartu A-data 1GB (150x).
Když mi nedávno v autorádiu přestal fungovat slot s SD kartou (256 MB) a USB, tak jsem pro vyzkoušení nahrál na tuto 1 Gb kartu pár MP3jek a v rádiu vyzkoušel.
Když nehrála ani původní 256 Mb, ani tato 1 GB, tak jsem rádio vyreklamoval a tu 1 Gb jsem (bez kontroly) vrátil zpět do foťáku.
Po nějaké době jsem chtěl fotit a foťák hlásí, že bude nahrávat do vnitřní paměti a s tou 1 GB kartou se "vůbec nebaví".
Jiné čtyři malokapacitní karty (128 - 256) žere bez problémů, jen na jednu odmítá ( kvůli rychlosti ) ukládat video.
Karta 1 Gb teď bez problémů funguje v PC i v mém druhém foťáku Pentax Optio S, ale Panasonic totálně ignoruje.
Zkoušel jsem ji vyreklamovat, ale v obchodě mi po vyzkoušení řekli, že jim funguje ve všem co tam mají ( Panasonic nemají ) a že ji tedy do Prahy k reklamaci nemá cenu posílat.
Nenapadá Vás něco, v čem by mohl být problém?
Děkuji předem za případnou odpověď - Slatored -
pas!k (3765)|3.4.2007 14:35
Hmm no zapeklity problem .. vzhledem k cenam sd karet bych spis zvolil koupi nove a treba 2gb karty a ¨pokud je jistota ze ve vsem jinem ta 1gb karta jede tak bych ji nasel uplatneni jinde nebo ji prodal .. cas venovany napravam atd by ve vysledku mozna vysel draz nez nova karta
slatored (3)|3.4.2007 15:34
Hmm, tak tedy dík.
Stejně jsem si říkal, že bych si měl koupit větší.
jj