reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NTB Dell D400 - bílé plošky na displeji

pepos01 (518)|11.8.2010 20:12
Zdravím Vás.Mám na znalé věci dotaz a prosbu o pomoc.U výše uvedeného notebooku mám již ( docela dost ) viditelné dvě bílé plošky na displeji ( na pravé polovině větší, na levé menší ).Nijak se nemění ( při zapnutí se nerozšiřují, ani nečiní nic jiného ), ale napadá mně, co to v notebooku odchází?Máte s tím někdo již zkušenosti?Když to ,,nechám,, být , může se situace teoreticky s d?splejem zhoršovat?Díky :)
speedsnail (4876)|11.8.2010 20:34
Není to vytlačený otisk klávesnice?
pepos01 (518)|11.8.2010 20:43
Že by?Tak to teď upřímně opravdu netuším :confused: No, dejme tomu, že ano- jaké je pak řešení?Výměna celého displeje?

edit: tak jsem hledal, a přímo na SHW jsem našel v bazaru toto:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=36123&highlight=d400
... také jsou zmíněny ,,plošky,,.
speedsnail (4876)|11.8.2010 22:03
No mrkni v jakých místech plošky jsou, jestli třeba nekopírují tvar tlačítek trackpointu nebo tak něco. S největší pravděpodobností to bude ono. Předpokládám že řešení je jen výměnou..

Shodou okolností mam dell D400 taky (ne zrovna po ruce), podívám se jestli tam mám něco podobného.
pepos01 (518)|11.8.2010 22:23
Tak po pečlivém shlédnutí bych možná našel určité podobnosti s klávesnicí :notsure ... také jsem si všiml, že dané bílé plošky jsou nejvíce viditelné např. na modrém pozadí, zatímco na černém téměř vůbec ne :hmm Apropo při práci ( ani jinak ) mně to nevadí, ani ,,neruší,,.Jen bych nerad, aby se to později začlo ,,rozlézat a rozšířovat,,
pepos01 (518)|13.8.2010 18:56
Tak mně nyní napadá: mohl bych notebook donést do servisu, ale mám poněkud obavy- když jej rozdělají, dají jej v naprostém pořádku opět dohromady?Jinými slovy ( z Vašich ) zkušeností, je lepší nechat NB ,,doběhnout,, , dokud se na něm dá pracovat a teprve poté řešit servis a opravu?Co myslíte Vy?