reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

CD/DVD menu

wojmirek (173)|14.8.2010 17:39
Dobrý den , předem se omlouvám za pravděpodobně špatné zařazení tématu .

Hledám nějaký program, který umí dělat CD/DVD menu, aby tam šla přidávat hudba a jiné ... Tím myslím že když dám CD/DVD do romky nebo do DVD přehrávače, automaticky se mi načte menu co jsem zpracoval. Může to bát i placený software, protože něco takového bych si chtěl moc udělat, hodlám si program klidně i zakoupit . Díky moc za pomoc
wojmirek (173)|14.8.2010 19:06
Má otázka měla znít spíše - Jaké jsou placené programy , které umí dělat CD/DVD menu ???, protože když použiji google.cz a dám tam DVD menu , tak mi to najde kvantu free softwarů .
wojmirek (173)|14.8.2010 19:37
Omlouvám se za SPAM , ale to co si chci udělat má vypadat takto : Chci mít nějaké pozadí a aby tam hrála hudba , dole budou asik 3 tlačítka / možnosti ( tlačítka budou mít taky své obrázky ) - A vždy když si jedno vyberu na DVD přehrávači tak aby se mi začaly promítat obrázky . Jaký program k tomu mám prosíííííííím použít ? , díky
kevin00 (10238)|14.8.2010 20:33
Myslím, že DVD menu umí dělat i vypalovací program Nero, pokud jej používáš.
wojmirek (173)|16.8.2010 19:29
Ano , mám Nero 7 premium . Ale nikde jsem nenašel takovou možnost , můžete mi někdo říci jak se tá možnost jmenuje a kde se nachází ? , díky
kevin00 (10238)|16.8.2010 19:32
Nero nepoužívám už docela dlouhou dobu, ale pokud se nepletu, DVD menu lze vyrobit v Nero Vision. Budeš muset vytvořit DVD a jeden z posledních kroků bude i vytvoření DVD menu.