Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kolize wi-fi routeru a bezdr. myši

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Dobry den,

znam problem, potrebuji reseni. mam tady logitech g7 a wifi router tenda w311r+ ,oba bezi na frekvenci 2,4Ghz a mys se mi sem tam jakoby "zadrhne". otazka zni jak te kolizi zabranit nebo ji "odklonit", nevim. Jsem si 100% jisty, ze je to timto. Nez jsem poridil router, takovy problem nebyl. Takze, co ted? dekuji mnohokrat.

*pomohlo by router umistit do jine mistnosti v byte? mam ho totiz asi 20cm od vysilace pro mys.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Přijímač myši máš dobře viditelnej? Dělá to i když jsou plně nabitý baterky? Jinak taky můžeš zkusit změnit wifi kanál na routeru, aby se trochu změnila frekvence, jestli to nepomůže. Případně taky pohledej jestli tam někde jde nastavit síla signálu a kdyžtak jí sniž (samozřejmě tak, aby to dosáhlo tak, kam to dosáhnout potřebuje). Často bývá nastavena na nejvyšší úroveň což je často až zbytečný (např. zatím všechny routery který jsem měl v ruce mi dosáhnou po celým bytě v paneláku i přes 2 zdi na nejnižší úroveň výkonu).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

okey, diky. vyzkousim, potom dam vedet.

Podobná témata

1. ? kolize dvou sítí ?
    Od Deee-aN v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-06-2012, 21:47
  2. Reakcí: 1