Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Co je to za adaptér?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Doma jsem našel tenhle zajímavej adaptér. Nevíte k čemu může být? Napájecí konektor má v podobě konektoru RJ-11... Jaká zařízení s ním byla (nebo snad ještě jsou?) napájena? Osobně jsem se s napájením realizovaným touto formou ještě nesetkal...

Díky
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Napada me jen nejaka zvlastni forma adapteru na POE (power over ethernet) k napajeni AP nebo neceho takovyho. Ovsem s touto konktretni formou jsem se take jeste nesetkal...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Doma jsem našel tenhle zajímavej adaptér. Nevíte k čemu může být? Napájecí konektor má v podobě konektoru RJ-11... Jaká zařízení s ním byla (nebo snad ještě jsou?) napájena? Osobně jsem se s napájením realizovaným touto formou ještě nesetkal...

Díky
    No my mame taky pribaleny v robote k telefonu, myslim, ze je to panasonic, ale ako to funguje fakt neviem....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Tak mě teď tak napadá, nemohla by to být nějaká forma Power Injectoru? Jen určena pro RJ-11?

Nováček Avatar uživatele mecsoun
    Registrace
    Apr 2007

Podobný adaptér jsem měl u GPRS modemu od Siemensu, kde bylo výstupní napětí 12V

Podobná témata

1. PCI adaptér?
    Od Retiree v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-09-2011, 21:36