Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Adobe Reader - asociuje všechny zástupce

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006

Kamarádovi spravuju počítač, je to HP notebook, Windows 7 Home 32bit a po nějaké době něco udělal a najednou měl všechny zástupce asociované s Adobe readerem, viz obrázek. podařilo se mi Adobe Reader odinstalovat a všechno jede normálně. Vyčistil jsem registry, projel počítač CCleanerem, zkusil nainstalovat Adobe Reader znovu a stejný problém. Zkoušel jsem i jinou jazykovou mutaci, pořád stejné. Teď má Foxit Reader a Adobe Reader v portable verzi. Potřeboval bych mu ale dát Adobe reader, jen nevím, kde je zakopaný pes. Nemáte někdo pls nějaký tipy, kde se ta potvora schovává?
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

jestli mas originální cd s win xp, tak ho vlož do mechaniky a dej start - spustit - cmd a napiš tam: SFC /SCANNOW ...toto by ti melo opravit vadne asociace...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Případně bych Acrobat Reader odinstaloval přes Revo Uninstaller a posléze provedl čistou instalaci.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Start- Vychozi programy
    "Přidružit typ souboru nebo protokol k programu"

Tam najit .lnk a mela by byt přidružena "Neznámá aplikace"

Pak se to bude chovat normalne.

Bohuzel sem ve W7 nenasel to co byvalo u XP v moznostech slozky, tedy jednoduche rozhrani pro nastavovani pridruzeni, tak bude nutne s pravy spravce spustit regedit a projet vsechny vetve obsahujici asociace pripon a zrusit vsechny hodnoty v shellex a nechat jen strukturu.

Viz screenshot.

Registrace
    May 2006

Díky a tipy...

to athens: Jedou tam Windows 7 Home, tedy Windows XP není

to kevin00: To jsem zkoušel hned jako první. Nepomohlo. Jinak spustit nějaký program, když všichni zástupcové spustí Adobe Reader... No

to |Mio|: Zkusím a kdyžtak dám vědět výsledek.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od dkas Zobrazit příspěvek
    to kevin00: To jsem zkoušel hned jako první. Nepomohlo. Jinak spustit nějaký program, když všichni zástupcové spustí Adobe Reader... No
    problém je práve v súboroch *.lnk, podla screenshotu sú priame názvy súborov v poriadku
    keď spustíš nejaký program cez START, tak čo to urobí?

skús sa pozrieť sem http://www.winhelponline.com/blog/fi...for-windows-7/ vyber si fix pre link asociáciu
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 27-08-2010 v 14:39

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    skús sa pozrieť sem http://www.winhelponline.com/blog/fi...for-windows-7/ vyber si fix pre link asociáciu
    Fix jsem zkusil, spustit nešel, ale alespoň jsem podle něj prolez registry a našel tam blbou asociaci Nechápu, jak se mu to povedlo. Teď to funguje.

Ještě jestli vás napadne jedna věc? Po všech peripetiích to teda funguje, pdf je asociován na Adobe Reader, ale normálně ve Windows 7 je pdf vidět v náhledu ikony, jenže tam je ikona Adobe Readeru. Snad mě chápete Vim, že to je něde v registrech, ale nemůžu najít, kde
    Tak kdybyste někdo věděl... Díky

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Myslim ze ne, me W7 nezobrazuji miniatury u pdf, u doc a dalsich co umi jo, ale pdf ne.

Jinak pomohlo ti v registrech to co jsem ti radil ci neco jineho, podel se s ostatnimi at nemusi znovu zkouset vse.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od |Mio| Zobrazit příspěvek
    Myslim ze ne, me W7 nezobrazuji miniatury u pdf, u doc a dalsich co umi jo, ale pdf ne.

Jinak pomohlo ti v registrech to co jsem ti radil ci neco jineho, podel se s ostatnimi at nemusi znovu zkouset vse.
    Ale jo, ukazuje miniatury, viz obrázek z mýho počítače... Ale to je jen třešnička na dortu.

Jinak jsem zkusil použít fix ze stránek, co poslal EditorPO, kterej sice nešel spustit (píše něco o tom, že soubor se používá), ale alespoň je v něm vidět, kde hledat. A opravdu v jedný větvi byla nějak blbě přidaná asociace na otevírání Adobe Readerem...
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Podobná témata

1. Složky se mění na bílé zástupce
    Od Lukáš Tvrdý v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-10-2013, 22:02
  2. Adobe Reader X - chyba v GUI
    Od bright v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-01-2011, 16:32
  3. Adobe Reader se zasekává po updatu
    Od bluenite38 v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 17:48
  4. Jak odstranit kompletně všechny stopy po programu v PC?
    Od Rodriguez v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-06-2009, 22:16
  5. Adobe reader - tisk
    Od astec v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 20:11