reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nemůžu reinstalovat chipset bez opravnění správce,začínající admin

honzajz (4)|25.8.2010 11:26
Zdravím, jsem začínající admin a šéf na dovolené. Počáteční kámen úrazu byl,že přestaly reagovat veškeré USB. (po připojení čehokoliv,ani ťuk) inu rozhodl jsem se přeinstalovat chipset,našel si nové ovladače a instalace se ukončí pro vyžadování oprávnění správce. na serveru jsem svůj uživatelský účet zpřístupnil do skupiny administrators. ale stále bez výsledku, ani vzdálenou plochou ze serveru jsem instalaci nerozběhal. bohužel ještě nemám takové zkušenosti tak se pokouším obrátit na toto fórum. OS serveru - Win server 2003. uživ OS win XP/SP3. předem moc díky za případné odpovědi
Dojigiri (1629)|25.8.2010 14:26
Asi to chce být přihlášen jako správce (admin) na lokálním počítači, to, jestli je nebo není členem admin na doméně s tím bych řek nemá co do činění.

Případně spouštět 2. tlač./Spustit jako ... a zadat jméno a heslo administrátora na lok. počítači.
honzajz (4)|26.8.2010 07:46
bohužel nepomohlo ani spouštění ani přihlášení jako správce...
Martin Vithous (52)|26.8.2010 10:36
Do skupiny administrators jste se zařadil v active directory, nebo v lokálních účtech serveru?
ex_ (170)|26.8.2010 10:42
Dá se to obejít například touhle utilitou, spustí tebou vybraný program se systémovými právy. http://technet.microsoft.com/cs-cz/sysinternals/bb897553(en-us).aspx
,ale nemyslím že ti reinstal chipsetu pomůže.
honzajz (4)|9.9.2010 07:49
členství administrators jsem si přidal v active directory... dobrá co by ještě mohlo pomoct,když ne reinstall chipsetu? zkoušel jsem ovladače odebrat, odinstalovat a po restaru opět nahrát ale bez úspěchu...
honzajz (4)|9.9.2010 09:38
problém s USB vyřešen. díky všem za příspěvky! i když to oprávnění by mě stejně zajímalo, proč se mi odepíra... no nic budu se dál pídit