reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hledání

Ceci77 (70)|3.9.2010 20:36
Ahoj,mám problém a to dost velký kámoš mně kdysi říkal že existuje něco jako hloubkový hledání v pc tak se chci zeptat jestli o tom něco víte já bych to dost nutně potřeboval něco jsem si fakt omylem vymazal a ty soubory co tam byly už nejdou sehnat,bohužel.Poradíte mi někdo?
kevin00 (10238)|3.9.2010 20:46
Takže Ti jde o obnovu smazaných souborů. Vyzkoušej program Recuva. Ale instalovat nyní na HDD, na kterém jsi data smazal moc nedoporučuji, protože by jsi mohl smazané soubory přepsat a poté budou neobnovitelné.
Karel Polívka (1485)|3.9.2010 21:07
Doporučuji náš článek PhotoRec a Recuva: jak na obnovu dokumentů?

S programem PhotoRec mám výborné zkušenosti, nejen mě už několikrát pomohl zachránit soubory, které byly považované za ztracené. Akorát nemá zrovna intuitivní rozhraní, jak je u dnešních utilit zvykem.

Jak píše kevin00, zásada číslo jedna v takovémto případě zní: přestat ukládat data na disk, na kterém se nachází data, jež potřebujeme najít/zachránit. To znamená i to, že pokud je z daného disku spuštěný OS, ideální by bylo jej co nejdříve ukončit a nabootovat z fyzicky jiného zařízení, z kterého pak provést hledání - s tím, že obnovované soubory je třeba ukládat na jiný disk, jinak byste si mohl přepsat hledaná data :-).
Ceci77 (70)|3.9.2010 21:14
Skusil jsem ten program hele ale ty soubory co jsem smazal tam nejsou a nevím proč mám teda skusit ten PhotoRec ale jak takž v názvu čtu tak to bude asi jen na fotky co??
Ceci77 (70)|3.9.2010 22:11
Jestli ne opravte mně.
Ceci77 (70)|3.9.2010 22:24
Aha takže pokud jsem to v recuva nenašel takže mám smůlu jinak jsou to písničky který jsem mněl fakt dlouho možná si řeknete žejo všechny písničky se dají sehnat ale já ty jejich názvy neznám protože toho bylo víc jak 10 gb takže to nemá žádnej člověk šanci si to zapamatovat.takže jsem ty svoje písničky stratil a nic už s tím nenadělám.Nebo ne?
Ceci77 (70)|4.9.2010 20:51
Tak co teda??
DrZelenka (2491)|5.9.2010 12:01
[quote=Ceci77;400250]Tak co teda??[/quote]

Pokudvim, tak existuji i spolehlivejsi zpusoby, ale tam uz je cena obnovy v (deseti?)tisicich. Pokud nepomohly tyto programy, tak mas asi po hudbe.
Karel Polívka (1485)|5.9.2010 12:20
[quote=Ceci77;400058]Skusil jsem ten program hele ale ty soubory co jsem smazal tam nejsou a nevím proč mám teda skusit ten PhotoRec ale jak takž v názvu čtu tak to bude asi jen na fotky co??[/quote]
Ne, PhotoRec není jen na fotky. Co takhle si přečíst odkazovaný článek?