reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitor do 15k

Namelessone (13)|5.9.2010 14:09
Zdravim, poradil by mi někdo s výběrem? Chtěl bych takovej all round neTN monitor na práci(programování, packet tracer, menší úpravy fotek atd.), filmy a občas nějakou hru.
Kandidáti zatim jsou:

Fujitsu P24W-5 ECO
Dell Ultrasharp U2410
HP ZR24W
HP LP2475W

Kterej byste mi poradili? Četl sem na všechny recenze, i když na ten Fujitsu to jsou spíš uživatelský, takže moc nevim na čem jsem, u HP ZR24W se mi moc nelíbí nízkej kontrast, kterej bez kalibrace nemám moc šanci vytáhnout aby se mi neslévaly tmavý odstíny, u LP2475W se mi zase nelíbí ustřelená červená a nefunkční sRGB, u DELLu je to zase taková sázka do loterie(nevíte jak je na tom ta A02 revize?).
A teď babo raď :)
Díky za všechny odpovědi
Honza23 (490)|5.9.2010 15:42
Já jsem jednoznačně pro Dell U2410 ve verzi revize A02.Jedná se o určité vylepšení nastavení obrazu a jasu.Také došlo k lepšímu nastavení ve Factory default,tak i v Adobe RGB.Už revize A01 se relativně dost zlepšila,ale ve verzi A02 to zlepšili mnohem více.
Sám mám v plánu si ho také zakoupit.
Namelessone (13)|6.9.2010 14:27
Super, díky za tip. Kdy ho plánuješ koupit? Že bych se Tě pak zeptal na první dojmy atd. :)
desktoper (36)|14.9.2010 13:55
Zdravim Vas,
take by me zajimaly prvni dojmy. S temito monitory nemam zadne zkusenosti a tak jsem zvedavy.