Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Lcd Panasonic Nebo Philips ??

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

DOBRÝ DEN,

prosím velevážené obecenstvo o názor která televize je podle nich lepší, případně která má jaké přednosti oproti té druhé.
    Rozhoduji se mezi
    PANASONIC TX-32LED7 (****://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_3767)
    A
    PHILIPS 32PFL7562D
    (****://www.tivis.cz/lcd-televize/philips-32pfl7562d)

U panasonicu se mi líbí že je to panel IPS , ale to je tak vše. Můj mírný favorit je philips, ale uvítal bych vaše názory a zkušenosti s uvedenýma značkama.

Děkuji

marián
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ani jeden z nich nemám osobne overený, ale môžem čestne prehlásiť, že značky Panasonic a Sony sú na LCD televízory najlepšie (najnovšie začína sa aj LG úspešne zapájať do LCD TV).

(chápem, že asi Ti to nebude nebude)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem v patek 30.3.vecer objednal http://www.digiboss.cz/LCD-TV-Grundi...1-IDTV/d25575/ a dnes rano ji privezli)Po dvou hodinkach jsem ji zapnul,a musim rict,ze jsem opravdu spokojen.Cekal jsem uz jen proto,ze minulej tyden mela byt v casopise stereoMam ji zaplou s ps2,a starickym dvd nintaus...oboje zkouseno pres rgb-scart(moje nejvyssi zapojeni).Krmil jsem ho testovacim dvd,filmem amores peros,a pohadkami(doba ledova...atd.)Jinak televize je nabita mraky funkcemi,nechybi ji dvb-t(na severu bude az v cervnu)Ci slot(zatim neni proc zkouset)a skvelej zvuk(ale k tomu mam mnohem lepsi dom.kino)Obraz je stabilni a podle me i brilantni.Barvy z test.dvd byly perfektni,a prokresleny.Linie a vse sedelo.Muzu rict,ze po televizi crt(mel jsem ovp 70cm,16:9)jsem nadsenej.Obraz je hezci nez v obchodech.Jinak vse mysleno v radu lcd...kdo chce plazmu,at jde do ni)
    Naposledy upraveno uživatelem lupenn: 11-04-2007 v 15:46

Podobná témata

1. LCD: Dell, Eizo nebo Philips
    Od tf v sekci Monitory
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-04-2010, 22:57
  2. LCD: Jakou 22" - Samsung, FS nebo Philips?
    Od vanDave v sekci Monitory
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 25-06-2009, 17:15
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-03-2008, 10:33
  4. Plasma Philips 42pf5331?Koupit nebo ne?
    Od Vlček v sekci Video a TV
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-09-2007, 08:27
  5. LCD: Viewsonic VP2030b nebo Philips 200P7ES
    Od qbe v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-09-2007, 00:12