reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lcd Panasonic Nebo Philips ??

smarian (4)|10.4.2007 12:13
DOBRÝ DEN,

prosím velevážené obecenstvo o názor která televize je podle nich lepší, případně která má jaké přednosti oproti té druhé.
Rozhoduji se mezi
PANASONIC TX-32LED7 (****://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_3767)
A
PHILIPS 32PFL7562D
(****://www.tivis.cz/lcd-televize/philips-32pfl7562d)

U panasonicu se mi líbí že je to panel IPS , ale to je tak vše. Můj mírný favorit je philips, ale uvítal bych vaše názory a zkušenosti s uvedenýma značkama.

Děkuji

marián
fikus-kukis (6)|10.4.2007 21:43
Ani jeden z nich nemám osobne overený, ale môžem čestne prehlásiť, že značky Panasonic a Sony sú na LCD televízory najlepšie (najnovšie začína sa aj LG úspešne zapájať do LCD TV).

(chápem, že asi Ti to nebude nebude)
lupenn (8)|11.4.2007 11:36
Tak jsem v patek 30.3.vecer objednal http://www.digiboss.cz/LCD-TV-Grundig-Lenaro-32-LXW-82-7731-IDTV/d25575/ a dnes rano ji privezli)Po dvou hodinkach jsem ji zapnul,a musim rict,ze jsem opravdu spokojen.Cekal jsem uz jen proto,ze minulej tyden mela byt v casopise stereoMam ji zaplou s ps2,a starickym dvd nintaus...oboje zkouseno pres rgb-scart(moje nejvyssi zapojeni).Krmil jsem ho testovacim dvd,filmem amores peros,a pohadkami(doba ledova...atd.)Jinak televize je nabita mraky funkcemi,nechybi ji dvb-t(na severu bude az v cervnu)Ci slot(zatim neni proc zkouset)a skvelej zvuk(ale k tomu mam mnohem lepsi dom.kino)Obraz je stabilni a podle me i brilantni.Barvy z test.dvd byly perfektni,a prokresleny.Linie a vse sedelo.Muzu rict,ze po televizi crt(mel jsem ovp 70cm,16:9)jsem nadsenej.Obraz je hezci nez v obchodech.Jinak vse mysleno v radu lcd...kdo chce plazmu,at jde do ni)