reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Catalyst Control center

jeninicicek (205)|7.9.2010 14:52
Catalyst Control center nejde zapnout, při zapnutí naskočí jen hláška, že chybí mom.implementation (viz obrázek), nejedou ani ostatní součásti (chybí cli.... atd.), fyzicky soubory na disku jsou, přeinstalování (i s pročištěním registrů) nepomáhá, drivery jedou, grafika jede, jen mě otravuje při startu hláška od ati. Dá se to nějak vyřešit, nebo mám jen prostě vypnout spuštění catalyst control center po spuštění systém a vykašlat se na to?
hlaska.png
athens (724)|7.9.2010 15:20
Stáhni si poslední ovladače ke grafické kartě. Odinstaluj aktuální ovladače a v nouzovém režimu odinstaluj zbytky ovladačů a pomocí Driver Sweeper :thumb

Od jaké doby ti to vůbec dělá :notsure
wOJi (51)|7.9.2010 15:25
Zkuste tento postup:
1. odinstalujte přes ODEBRAT PROGRAMY vše od ATI (software i ovladače).
2. rozbalte, nainstalujte a spusťte program Microsoft ClenUP Utility ( v příloze tohoto postu)
3. Odeberte přes něj všechno, co má něco společného s ATI ( CCC, hdmi ovladač, hydravision atd.)
4. restartuje ( naběhne systém se záíkl. VGA ovladačem)
5. odstraňte všechny složky související s ATI z Program Files
6. restart
7. nainstalujte znovu nejnovější ovladače stažené ze stránek výrobce GK a reset!

dejte vedět, jestli to pomohlo
jeninicicek (205)|7.9.2010 18:10
Nepomáhá.
Dělá to od doby kdy jsem se vrátil ke starší bitové kopii a následně provedl update.
Frey (181)|10.9.2010 22:36
Pravdepodobne se budu mylit, ale je nainstalovana aktualni verze MS .NET Framework? ATi CCC je na .NET pomerne dost zavisle a pri obnove starsi bitove kopie systemu je mozne, ze .NET jeste nebylo aktualizovano.
jeninicicek (205)|11.9.2010 12:29
net framework je nový, mám na něm v PC více závislých aplikací, takže je aktualizovaný, zatím jsem vypl zapínání ccc po startu a všechno běží jinak dobře, tak to tak zatím nechám...(aspon do dalších update)