Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Velká myš na práci

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Vybírám si novou pracovní myš a nemůžu se rozhodnout. Moje požadavky:

1) Velká. Něco jako MX510/518, tu mám a je celkem dobrá. Na délku aspoň 13 cm.
    2) USB
    3) Dvě programovatelná boční tlačítka
    4) Krokovací kolečko, ale ne moc tuhé.
    5) Slušné zpracování a ceno do těch 900,-.

Co jsem zatím vybral: MX518 - zatím favorit. Dost ale uvažuju i o Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, tvar mi přijde ještě lepší než u Logitechu, zase jsem četl že kvalita bočních tlačítek je horší.
    Kdyby měl někdo další tip, nebo jakýkoli postřeh, budu rád.

A kdyby někdo věděl o myši s parametry výše, ale bezdrát s malým vysílačem, takovým co se nemusí z USB vyndávat, budu ještě raději. Ale myslím že taková myš neexistuje. Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

IE3 mám v práci, MX518 doma.

Když to porovnám, tak spokojenost zůstala doma. U mě je větší pohodlí prostě na té MXce.

Boční tlačítka na IE3 - jsou vetší a takový vrklavý (což ničemu nevadí), ale jak sou vetší, tak se mi stává po zvyku z MX, že je zmáčknu, což kolikrát u prohlížeče n...

Ruka jak lopata.
    Naposledy upraveno uživatelem Jeff Brawo: 09-09-2010 v 12:47

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Ja zase praktikuju IE3 a lepsi mys si proste neumim predstavit... mozna tak byt bezdrat s miniprijmacem

Bocni tlacitka maji vetsi vuli, ale neni to ani tak chyba jako vlastnost (nemysleno ironicky). Stejne tak scrool pri zurivem scroolovani vydava zvuky jak kdyz v -15°C startujes stare diesel.

Ale pokud to nejsou vylozene veci, ktere by ti vadily, tak si na to zvyknes a za par tydnu pro tebe mys bez traktorovyho zvuku nebude mys

Chce to proste vyzkouset a uvidis jak ti bude sedet, idealne i na par dni od nekoho znamyho pujcit at zjistis co v ni poradne je

+MS SW na nastaveni tlacitek a nahrani maker mi neprijde marny...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Podle popisu má ta MS myš kolečko s plynulým pohybem, stejně jako snad všechny ostatní MS myši (jednu MS myš mám doma a ten plynulej pohyb bez krokování mi vadí docela dost, nemám zpětnou vazbu o kolik jsem otočil).

Jinak nedávno jsem kupoval taky MX518 (jakožto v podstatě odpovídající alternativu starý MX500 kterou už mám 5 let a je stále funkční - ale potřeboval jsem myš do práce tak proběhl její přesun a doma výměna za novou) a jsem s tou myší velmi spokojen

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Dojigiri Zobrazit příspěvek
    Podle popisu má ta MS myš kolečko s plynulým pohybem
    To bude nejspíš chyba popisku, z asi 4 IE3 co jsem viděl neměla plynulý scrool ani jedna, při scroolovaní pěkně drncá a rachotí

(a ani žádnou jinou MS myš s plynulým scroolem jsem neviěl - kuličková intellimouse, wheel mouse optical, base mouse, IE3)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

ano, i moje MS myši měly vždy "krokové" kolečko

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Aha, tak to jo ... ta moje má zrovna plynulej (Wireless Laser Mouse 8000) a někde jsem četl že myši od MS to mívají poměrně často.

Registrace
    Sep 2007

Tak díky všem, zatím asi vede Logitech, ale zkusím si někde sehnat a ochytat tu MS krysu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Skús si ošahať sidewinder X5 .... má cca 13cm a na moju tlapu je celkom v pohode .... samozrejme nie každému vyhovuje tvarom, ale za skúšku nič nedáš .....aj rachtiace koliečko má, je to zrejme vlastnosť MS myší

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Skús si ošahať sidewinder X5 .... má cca 13cm a na moju tlapu je celkom v pohode .... samozrejme nie každému vyhovuje tvarom, ale za skúšku nič nedáš .....aj rachtiace koliečko má, je to zrejme vlastnosť MS myší
    Díky, tahle mě nenapadla, sice jaksi hranatá ale na druhý pohled nevypadá zle, možná by se držela dobře. Dokonce jsem ji našel za dobrou cenu.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Steelseries IKARI optical,delka 135 mm-opravdu velka mys-kdysi se prodavala okolo 1600,- dneska se da poridit okolo 900,--ma 2 bocni programovatelna tlacitka-400 az 1600 DPI

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím,

nechtěl jsem zakládat nové téma.. mám podobný dotaz:

měl jsem levnou myš od A4tech, která dosloužila (3 roky v provozu)

plánuju koupit novou, uvažoval o kvalitnější -koukal jsem i na některou z těch myší co jsou rozebrány výše - se mi líbí pro velikost.. ale na FPS střílečky to nevyužiju a na občasné CStrike po LANu je to pro mě zbytečnost..

..vrátil jsem se tedy zpět k A4tech a napadlo mě koupit tuto

nemá onu myšku někdo doma? jaká je? chci myš k notebooku - dráty mi nevadí, dělám hlavně v CADech (Auto,Archi)
    okolí mi doporučovalo Logitech, ale v ceně kolem 400 Kč jsem podobnou A4tech X-738K nenašel.. vím, že v téhle cenové kategorii to je asi prašť nebo uhoď, ale stejně ,) a když už tu máme fórum, proč se nezeptat..

díky za případné názory a podněty!

Podobná témata

1. Myši: Velká myš na CAD
    Od Bořík v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-03-2014, 13:40
  2. Bioshock - moc velka sensitivita mysi :(
    Od vsn v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-08-2009, 17:10
  3. Myši: velká myš