Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Software: Driver pro Lexmark Z 25 v OS Windows Vista

Neregistrovaný

Tazatel: Ivan Kalabis

Znění dotazu: Nemohu najít driver pro tiskárnu Lexmark Z25 pro Windows Vista.
    Pomůžete mi, kde ho lze získat, nebo musím tuto tiskárnu vyhodit?

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Windows Vista Home Basic

ex_ ex_ je offline
    Pravidelný diskutér Avatar uživatele ex_
    Registrace
    Mar 2009

Zkusil bych ovladač na xp

"Ovladač postarší tiskárny Lexmark Z25 pro Windows Vista jsem na webu výrobce nenašel. Vzal jsem tedy zavděk systémovým ovladačem určeným pro Windows XP. Instalace proběhla v pořádku, tiskárna tiskla také bez problémů. Pouze při zařazení nové tiskové úlohy do fronty operační systém spustil nové okno bez jakéhokoliv obsahu. Naštěstí šlo bez problémů zavřít. Restart počítače naštěstí vyřešil i tento problém. Nyní je tedy tisk absolutně bez potíží a funkce ovladače není ve srovnání s Windows XP nijak omezena."

down

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od ex_ Zobrazit příspěvek
    Zkusil bych ovladač na xp

"Ovladač postarší tiskárny Lexmark Z25 pro Windows Vista jsem na webu výrobce nenašel. Vzal jsem tedy zavděk systémovým ovladačem určeným pro Windows XP. Instalace proběhla v pořádku, tiskárna tiskla také bez problémů. Pouze při zařazení nové tiskové úlohy do fronty operační systém spustil nové okno bez jakéhokoliv obsahu. Naštěstí šlo bez problémů zavřít. Restart počítače naštěstí vyřešil i tento problém. Nyní je tedy tisk absolutně bez potíží a funkce ovladače není ve srovnání s Windows XP nijak omezena."

down
    Ovladač pro Windows XP jsem používal s předchozím počítačem bez problémů. Po připojení k notebooku ACER Extensa 5620Z se po odeslání zkušební stránky k tisku objeví zpráva " Tisk zkušební stránky se nezdařil. ... Operaci nelze dokončit (chyba 0x00000006)."
    Ani opakovaná instalace s automatickým vyhledáním ovladače chybu neodstranila.
    Neumím si s tím poradit.

Podobná témata

1. Software: Windows Vista-defender
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-05-2013, 03:11
  2. Software: Windows 7/Vista skin na XP
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-06-2012, 18:12
  3. černá obrazovka po instalaci NVidia driver na Windows Vista 32-bit
    Od Messiah_ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení