reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus W7S problém se zvukem

Febe (6)|13.9.2010 14:58
Dobrý den nedávno jsem si na svém notebooku ASUS W7S přeinstaloval operační systém z Windows Vista 32 na Windows 7 32. A nyní mám problém se zvukem. Problém je v tom, že zvuk mi sice funguje, ale pokud připojím sluchátka tak se nic nestane. To znamená, že zvuk po připojení sluchátek stále hraje z reproduktorů v notebooku a ve sluchátkách nehraje nic. Zvuková karta je od Realteku. Zkoušel jsem instalovat drivery rovnou ze stránek Realteku ale nefunguje to. Nefunguje to ani s drivery které automaticky nainstalují Windows.
Když připojím sluchátka, zdá se mi, že je notebook ani nezaregistruje. Nic nepípne ani se nic nezmění. V softwaru od Realteku jsou takové obrázky dvou dírek (výstup na sluchátka a vstup mikrofonu). Obě dírky jsou jakoby vybarveny, že nejsou aktviní (funkční?). Prosím poraďte mi, už jsem zkoušel instalovat všechno možné. I drivery od Asusu a nic.
Předem moc děkuji za případnou odpověď.
xmarek (1676)|13.9.2010 16:15
V dnešní době je většina integrovaných karet (konektorů) založených na jiném principu než v minulosti. Dříve po připojení sluchátek došlo k mechanickému odpojení reproduktorů. Dnes je vše řešeno softwarově. Toto není problém Realteku, ale ASUSu. Takže se podívejte po toolsech pro windows 7. Měly by být ke stažení na stránkách ASUSu.