reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

reproduktory

Fox_22 (119)|11.4.2007 21:38
Mám třípásmové stereo které pomalu dosluhuje, ještě ke všemu jsem trochu víc otočil knoflíkem na hlasitost dobrava a basák najednou trošku chrčí. Ne moc ale štve to. Navíc zesilovač má 2X50W sinus a repro je "jen" 30W. Potřebuju poradit jaké měniče koupit, jestli nechat stávající výhybky s korpusem. Repro by mělo mít alespoň 60W sinus a samozřejmě tří pásmové, experimentům se 4 pásmovým repro se nebráním, ale nevím jestli to má smysl. Ještě dopíšu rozměry korpusu, určitě budou potřeba. Taky nevím jestli má smysl dělat nový korpus, ten co mám je dopraskaný nicméně vše je zalepeno a nikde už "nefučí".

Zesilovač mám Panasonic A700mk3 2X50W 4ohmy harm. zkr. při plném vybuzení 0,6%.

Díky za rady.
Leroj (271)|11.4.2007 22:20
tady je těžký radit, důležité jsou nejenom rozměry, ale hlavně odpor-ohmy, /nejčastěji 4 nebo 8/. Pěkných pár beden jsme postavili s levnými repro od TVM a Tonsilu, objednáno přes firmu Dexon /bacha na ně, mívali problémy s termíny a vůbec s tím, aby poslali cos objednal/. Brali jsme tam i 3.pásmový vyhýbky, skříně nám stavěl kolega truhlář z masivu/ a výsledek je za ty prachy až neuvěřitelý.
Skus se mrknout na stránky toho Dexonu, snad si tam vybereš podle svých potřeb.
/dal se tam objednat i katolog/