reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Při zapojeném kabelu do síťovky se PC restartuje

steel2001 (2)|12.4.2007 12:45
Nazdar všichni! Moje kámoška má problém: Když má v pc zastrčenej kabel s internetem (od netboxu), tak při startování win xp se to vždy restartuje. Ani nenabjehne přihlašovací obrazovka. Když kabel vytáhne tak to normálně najede a pak tam ten kabel zase zastrčí tak vše funguje. Zkoušel sem reinstal winxp a úplně stejný. Síťovka je integrovaná. Nemá někdo tucha čím by to mohlo být?
pas!k (3765)|12.4.2007 13:20
zajimavej problem ...
zkusil bych tam strcit kabel ale na druhem konci ho dat do jineho zarizeni nez je ten modem .. to asi jako prvni vec .. pokud by se to chovalo stejne flashnul bych bios a hlavne nainstaloval jine drivery k te sitovce ..
BTW co to je za desku ?
steel2001 (2)|12.4.2007 13:23
Vyzkouším.... Deska je to nějaká Gigabytka s AM2, co přesně to si nepamatuju.
Zeli (397)|12.4.2007 16:49
...mrkni jeste jestli je dobre udelanej kabel, jestli sou tam spravne zprehazeny dratky.
Petr S. (1220)|12.4.2007 19:12
S největší pravděpodobností to tím nebude, ale za pokus nic nedáš: Zkus vypnout všechny Wake Up Events - většinou se to dělá v Biosu. U některých desek jsou k tomu přepínače, jumpery, na desce.
Tommula (232)|13.4.2007 06:30
Cau, setkaval jsem se v praci s podobnymi problemy na deskach Gigabyte.. Bohuzel uz presne nevim co to bylo za desku ale GA to byl myslim ze pro Intel, avsak to na tom nic nemeni. PC se chovalo stejne jak pises. Vypinani a zapinane Wake Up apod v biosu by na to nemelo mit vliv, to spis kdyby jsi mel opacny problem. Zkus flashnout bios. Me se to podarilo resit flashovanim, ale ne na nejnovejsi verzi (ta mi problem nevyresila) ale na starsi ;) Takze zksuit hodit starsi bios :)