Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Software: DirectX error message:Unknown error

Neregistrovaný

Tazatel: Classman

Znění dotazu: Zdravím,už podle definice dotazu asi tušíte,co mám za problém.Mám Windows7 a nainstaloval jsem si starou hru ProjectIGI,Když chcu hru spustit,obraz tak na půl sekundy problikne,ale následuje šedá obrazovka s tímto upozorněním.Můžete mi poradit,co s tím?děkuji moc,jsem totální laik-D.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Je to jednička? To je hodně stará hra, zkoušel jsi nějaký compatibility mód (win 98 nebo XP)?

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Je to jednička? To je hodně stará hra, zkoušel jsi nějaký compatibility mód (win 98 nebo XP)?
    Zdravím Johny,je to jednička,Compability mod...nezkoušel jsem,vůbec tomu nerozumím,nevím ani jakej a kde to aplikovat.Chtěl jsem zkusit nainstalovat do compu Direct8.1,ale to mi napsalo,že to je balíček pro Wind98 a pod.V složkách té hry je message,ale netuším co a k čemu to je-D.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Zdravím Johny,je to jednička,Compability mod...nezkoušel jsem,vůbec tomu nerozumím,nevím ani jakej a kde to aplikovat.Chtěl jsem zkusit nainstalovat do compu Direct8.1,ale to mi napsalo,že to je balíček pro Wind98 a pod.V složkách té hry je message,ale netuším co a k čemu to je-D.
    Jen bych ještě dodal,kámošovi na Vistě to šlape...

Registrace
    Sep 2007

Najdi si soubor kterým se hra spouští, klikni na něj pravým a zbytek už pochopíš z tohoto obrázku. dX 8.1 na win 7 opravdu nedáš.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Najdi si soubor kterým se hra spouští, klikni na něj pravým a zbytek už pochopíš z tohoto obrázku. dX 8.1 na win 7 opravdu nedáš.
    Johny,asi su nechápavý...klikl jsem na:tento obrázek,byl jsem na nějaké stránce(angl.-tak jsem byl a su v pasti-D)...a bylo tam něco o LiteSpeedWebServer.Tos měl na mysli?Nicméně jsem dal pravé tlačítko na soubor,co jsi psal,tam jsem zkusil zadat Opravit potíže s kompatibilitou...spustilo se to,ale jen takový ten úvod,pak opět šedo a error-D.Jestli tě ještě něco napadne,spíš mi to popiš,bo su z toho všeho 1.ročník-D,dík.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

V první řadě bych aktualizoval komponenty DirectX. Pravděpodobně je pes zakopaný tam.

Registrace
    Sep 2007

Johny,asi su nechápavý...klikl jsem na:tento obrázek,byl jsem na nějaké stránce(angl.-tak jsem byl a su v pasti-D)...a bylo tam něco o LiteSpeedWebServer.Tos měl na mysli?Nicméně jsem dal pravé tlačítko na soubor,co jsi psal,tam jsem zkusil zadat Opravit potíže s kompatibilitou...spustilo se to,ale jen takový ten úvod,pak opět šedo a error-D.Jestli tě ještě něco napadne,spíš mi to popiš,bo su z toho všeho 1.ročník-D,dík.
    Aha, ono to občas blbne, taky se mi ten obrázek načetl až napodruhé. Máš ho v příloze.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 4comp.png 
Zobrazení: 127 
Velikost: 37.2 KB 
ID: 18776  

Podobná témata

1. Nestabilita systemu, padání her do windows, fatal directX error
    Od dardash v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-08-2014, 17:07
  2. Fan Error
    Od LexandrXD v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11