reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Error: there is no disk in the drive. Please insert a disk into drive /Device/Harddisk1/DR1

Apophis66 (228)|24.9.2010 15:54
Dobry den,

mamka vcera davala fotky z fotaku do notebooku(Dell Vostro 1220), nevim co se presne stalo, ale notas po zapnuti hlasi chybu:
"there is no disk in the drive. Please insert a disk into drive /Device/Harddisk1/DR1"
Nejde se toho zbavit, ani nejak pracovat ve win(ani safe mode), funguje jen CTRL+ALT+DEL(spravce, kde je jen tahle chyba...)...nevedel by nekdo co s tim prosim?
johny__g (6387)|24.9.2010 15:59
Ta hláška se objeví ještě před bootováním nebo až po najetí systému, kdy se má zobrazit plocha? Trochu mě mate ta poznámka o správci úloh.
Zkoušel jsi ve správci dát File - Run a napsat "explorer" (bez uvozovek).
Ještě mě napadla taková blbost - zkusit nabootovat s připojeným foťákem ...
Apophis66 (228)|24.9.2010 16:38
[quote=johny__g;404865]Ta hláška se objeví ještě před bootováním nebo až po najetí systému, kdy se má zobrazit plocha? Trochu mě mate ta poznámka o správci úloh.
Zkoušel jsi ve správci dát File - Run a napsat "explorer" (bez uvozovek).
Ještě mě napadla taková blbost - zkusit nabootovat s připojeným foťákem ...[/quote]

objevi se po najeti systemu(zadam heslo, pak to napise Welcome, cerna(neni obr na plose) obrazovka s kurzorem, pak asi po 15 vterinach hodi tu hlasku)

tak explorer funguje, jeste se zbavit te hlasky...fotak mi mamka k pc nedodala
Dojigiri (1629)|25.9.2010 19:29
taky můžeš ještě zkusit zkontrolovat ve správci disků, jak tam vypadají partitions a jaký mají přidělený písmena - lze spustit i ze správce úloh obdobně jako explorer - zadat "mmc diskmgmt.msc" (opět bez uvozovek).